Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kedves Mindenki! Tudtok...

Kedves Mindenki! Tudtok ajánlani olyan oldalt, ahol fel vannak sorolva olyan idegen fogalmak, mint pl. konzultálni, abszolválni, altruista. Stb?

Figyelt kérdés

A lényeg az lenne,hogy egy kicsit bővítsem a szókincsem egy pár fogalommal,amik a hétköznapok folyamán egy beszélgetés során is előfordulhatnak,NEM pszichológiai szakszavakra gondoltam most...(na jó abban is vannak olyan szavak,pl. attitűd,de elsődlegesen olyan fogalmakra gondolok,melyeket a kérdésemben is leírtam.)

Előre is köszi a normális választ,amit zöld manccsal jutalmazok :)


2011. szept. 26. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én az Idegen szavak szótárát tudnám javasolni! Antikváriumokba olcsóbban hozzá tudsz jutni vagy a Tesco-ban ott is olcsó de rosszabb minőségben.
2011. szept. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
2011. szept. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jajj...köszike mindkettőtöknek,igazából én nem is tudtam ennek az oldalnak a létezéséről,de abszolút AZ,amit kerestem...:)
2011. szept. 26. 22:24
 4/4 Zentay válasza:

Vigyázz vele nagyon !! PL az abszolválni kifejezés egészen mást jelent mint amit az internetes szótárak írnak. Ezt egy Palik László nevű alul-művelt ember tette be a magyar szóhasználatba.

Ne hidd el amit a netes idegen szavak szótára ír! Semmit, nem csak ezt.

2011. dec. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!