Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg így van, hogy ha...

Tényleg így van, hogy ha valakihez kedves vagyok aki mogorva bunkó ellenséges velem, megváltozik idővel?

Figyelt kérdés
szép szóval meg lehet nyerni
2011. szept. 24. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Elmeletileg meg illem szerint igen. A bunkotol is sok fugg.
2011. szept. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem, szerintem nem így van. Egy másik ember is van a dologban, rá is gondolni kéne és elfogadni ha ő nem óhajt veled barátkozni. Ha ennyi lenne a dolog, akkor az egész világ barát lenne. Nem minden ember illik a másikhoz.
2011. szept. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
előfordulhat ez is, meg az ellenkezője is, ha a másik nem vevő a kedvességre, vagy már annyira megkövesedett a viselkedése, hogy nem tud vagy nem is akar rajta változtatni, sőt, ilyenkor még rátehet egy lapáttal, ha érzi, hogy őt meg akarják nyerni.
2011. szept. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%
szerintem tényleg így van. kérdés, hogy mikor, és hogy megéri-e az energiabefektetést...
2011. szept. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 reptoid ***** válasza:
Biztosan nem véletlenül ellenséges veled, minek stresszeled még jobban?
2011. szept. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, miért ellenséges veled. Ha az agyára megy a "kedves" nyomulásod, akkor minél kedvesebb vagy vele, annál bunkóbb lesz veled. Ez esetben az használ legtöbbet a kapcsolatotoknak, ha egyszerűen békén hagyod.

Ha csak szimplán távolságtartó típus, akkor idővel feloldódhat, ha kedves vagy hozzá.

2011. szept. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én az egyik kolléganőmmel voltam ilyen helyzetben, állandóan engem szekált, a főnököknek panaszkodott rám. Rólam lepergett és mindig kedves voltam vele, amit a főnökök is észrevettek és rászóltak. Onnantól jóban voltunk, de azért ha valahol ellenem tehetett, akkor kijött belőle megint. Úgyhogy szerintem felesleges.
2011. szept. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is felesleges, aki bunkó veled az vagy azért olyan, mert egyszerűen egy tuskó vagy mert valamiért nem vagy neki szimpatikus és nem vevő a jófejségedre. Egyik esetben sem éri meg szerintem nyomulni, mondhatni kár a gőzért.
2011. szept. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha valakivel mogorva és ellenséges vagyok, azon nem változtat semmi.
2011. szept. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%

Hoszabb távra szeirntme ez nem igaz,de pl a munkahelyemen észreveszem,hogy az a vendég aki hepciáskodik,vagy bunkózik ugyanezt is várja vissza,provokálni akar.na ha ilyenkor cska kedvesen mosolyogsz és olyan hangnem beszélsz vele,mintha az angol királynő állna előtted,akkor látványosan kizökken,meglepődik,és érdekes módon tud normális hangnemben társalogni.

Persze ezt tudatosan kell csinálni,seggetnyalni senkinek nem kell.

2011. szept. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!