Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az oroszok alkohol tűrésének,...

Az oroszok alkohol tűrésének, alkoholizmusának genetikai okai is vannak?

Figyelt kérdés

Olvastam olyat valahol, hogy amíg egy másik európai(mondjuk egy angol vagy egy olasz) elálmosodik, bealszik vagy rosszul lesz bizonyos mennyiségű alkohol elfogyasztása után, addig egy orosz folytatja az ivást mintha az első kört itta volna csak meg. És ennek genetikai okai lehetnek.

Viszont az angol nyelvű oldal ahol ezt láttam elég bulváros, szenzációhajhász jellegű szóval nem tudom mennyire megbízható az infó...



2019. aug. 28. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Baromság. Te már nem emlékezhetsz rá de volt itt elég sok orosz katona, nem kevéssel ittam és nem bírták a piát annyira se mint én. 4-5 pálesz után már össze-vissza okádtak. Amúgy is ők vodkát isznak abból meg egy üvegtől sem lesz sok bajod.
2019. aug. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja nem, hát egy-két üveg vodkát bármikor benyakalok. Ünnepnapon akárt hármat is. 🤣👏 (ezt az előző válaszolónak írtam)
2019. aug. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Alkoholfogyasztásban megelőzzük az oroszokat, szóval nem tudom miről beszélsz. XD


Amúgy szerintem ez hülyeség. Tény, hogy sok alkoholt isznak, de nem hinném, hogy genetikai okai lennének, mivel vannak olyan oroszok, akik nem bírják az alkoholt. Inkább az hideghez kötném.

2019. aug. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
*a hideghez (már megint csak utólag olvastam el, hogy mit írtam...)
2019. aug. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szibéria környékén tényleg sokat isznak,a hideg miatt.De,hogy mennyire birják azt nem tudom.Szerintem amikor bemennek a melegbe,őket is elüti.
2019. aug. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A hideg,na meg a sz*r életszínvonal,mert kb ugyanannyira rosszul állnak mint a magyarok,ez 2 olyan tényező amely rossz adott esetben depresszív hangulatot vált ki,es ennek az egyik leghatékonyabb tüneti kezelése az az alkohol.
2019. szept. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
81%
Oroszoknal ez kulturális dolog es nem azert isznak mert rossz az életszínvonal bemész egy jobb étteremben mar automatikusan hozzák a vodkát aperitivnak
2019. szept. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!