Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyire alattomosak a cigányo...

Mennyire alattomosak a cigányok? Azaz, ha megtámadnak engem csoportban, akkor számítsak a részükről késre, bicskára is? (Ha én puszta kézzel vagyok)

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 16:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, ha tévedek, de leírom segítségképpen: ne úgy képzeld el a verekedést, mint egy amcsi filmben. Itt nincs gondolkodási idő, mire kivernéd a fegyverét az egyik kezéből, a többi öt kése már a hátadban van. Általában a filmekben a egy vs. több harcban érezni lehet, hogy a "több" tagjai nem gondolkodnak, csak agytalanul támadnak vagy állnak (kiv. pl. ázsiai jól megkoreografált harcjelenetek, de annak amúgy sincs sok valóságalapja). Bármilyen hülye is egy cigány, nem fogják megvárni, míg egyesével kiütöd a kezeikből a kést.

Egyik ismerősöm komoly harcművész (valami karateszerűség), bár inkább sportszerűen űzi. Ő sem kockáztatta meg a bunyót. Az egyik cigót állkapcson ütötte, a másikat az edzéstársa, és máris futottak.

Próbálj belegondolni a harcba. Most erről jutott eszembe egy dolog, amit persze nem neked szánok, csak ez van ha az embernek nincs viszonyítási alapja, csak a sok film: Ez olyan, mint a háború. Sok tizenéves arról ábrándozik, hogy katonailag kéne visszafoglalni a területeinket. De milyen is a háború valójában? Hát nem egy Kelly hősei...

És hogy a cigányok véznák? Sokkal több tapasztalatuk van, úgyhogy az erőkülönbség el is törpül mellette.

Remélem nem voltam bunkó, sokszor annak tűnök sajnos.

2010. júl. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kerüld őket és ne szólj vissza ha beszólnak. Jobban jársz.
2010. júl. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!