Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mire számítsak ha felhívom a...

Mire számítsak ha felhívom a lelkisegély vonalat?

Figyelt kérdés

hogy viszonyulnak az emberhez? azt tudom hogy anonim.

általában milyen emberek vannak a vonal túl oldalán? megértőek,kedvesek? nők vagy férfiak?


2010. júl. 14. 18:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
én felhívtam szerelmi bánat miatt, mert senki másra nem számíthattam és úgy éreztem mintha kitépték volna a szívem amikor elhagytak. Reggel 6kor hívtam, kicsit morcosan szólt bele, de nagyon jól elbeszélgettünk, meg fog hallgatni és próbál segíteni, de miután leraktad ugyan úgy ott lesz a gond.
2010. júl. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

melyik vonalat érdemes hívni? 17 éves vagyok.

van kihez fordulnom igazából,de ezuttal egy független emberrel akarok beszélni.

2010. júl. 14. 18:46
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok szociális szakember és más lelki támogató személy dolgozik ott. Milyen típusú a problémád?
2010. júl. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

sok bajom van most. külön élek párommal,de aggódom öcsém miatt aki anyámmal él,önmagammal is vannak bajaim, unatkozom,és a saját hibáimmal küzdök.nagyszüleim árvízben voltak és nem tudtam úgy segíteni ahogy akartam és bánt engem.

gyakorlati és lelki bajaim is vannak csak mostmár sok van belőle

2010. júl. 14. 19:05
 5/14 anonim ***** válasza:
15%
Csupa szcientológus van a vonal másik végén akik majd jól felemelik az ARK szintedet meg kiűzik belőled a gonosz tetonokat és az OT szintedet 3 szinttel magasabbra rakják, közben meg leürítik a bankszámládat, vagy magukra irattatják a házadat..
2010. júl. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
7%

Unatkozol? Miért nem tanulsz?


Előtted a világ! (net)

2010. júl. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

komoly infot szeretnék kérni.

köszi.

2010. júl. 14. 19:11
 8/14 anonim ***** válasza:
23%

Olyan marha egyszerá a megoldás, tanulsz sokat


Szerzel jó munkát, keresel sok pénzt, és lóvával bárkin lehet segíteni!


Pl vehetsz egy új házat a nagyszüleidnek!


17 vagy még csak, 5-6 év múlva, ha nagyon intenzíven belehúzol lehetnek oylan kvalitásaid és képesítéseid amikkel akár fél milliós fizetésed is lehet!


De ha komolyan elkezded nyomni 26 éves korodra akár le is doktorálhatsz!


18 éves korodtól azaz egy év múlva mehetsz fizetős szakra is egyetemre vagy fűsulira, és oda sokkal könnyebb bejutni mert kevesebb pont kell, és ha levelezőn jársz akkor mellette dolgozhatsz is, pénzed is lesz és nem kell bemenni az iskolába csak vizsgázni.


Kezdésnek keress valami diákmunkát, és őszre tegyél le egy alap nyelvvizsgát, aztán érettségizz és jelentkezz a felsőoktatásba fizetős szakokra.


Minél többet tanulsz annál könnyebben tudod majd megoldani a problémáidat, és pénzed is annál több lesz amivel segíthetsz a szeretteiden!

2010. júl. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%

Komoly infót szeretnél?



Ok itt egy komoly infó!



Senki sem fogja megoldani a problémáidat, ha te nem oldod meg őket!!


A Lelkisegély szolgálat sem!!


Csak magadra számíthatsz ahogy az életben mindenki!!


Üdv a felnőtt világban!!

2010. júl. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm hálásan a piszkálást!

Lassan kezd elmenni a kedvem ettől a fórumtól. egy kérdést tettem fel,és nem az volt,hogy mit csináljak jajuristen.

egy dolgot szerettem volna: beszélgetni egy független emberrel,aki nem úgy viszonyul hozzám,hogy ki ez és hogy néz ki,hanem meghallgat és véleményt alkot,hogy ezzel is építhessem magam.

a lánynak aki privátban írt illetve a normálisaknak köszönöm,aki viszont így viszonyult arra nem tudok mit mondani.

2010. júl. 14. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!