Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mire számítsak ha felhívom a...

Mire számítsak ha felhívom a lelkisegély vonalat?

Figyelt kérdés

hogy viszonyulnak az emberhez? azt tudom hogy anonim.

általában milyen emberek vannak a vonal túl oldalán? megértőek,kedvesek? nők vagy férfiak?


2010. júl. 14. 18:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Miért veszed piszkálásnak?


Nem lehet, hogy te látsz mindent negatívan??


Én őszintén válaszoltam neked, bár lehet jobb lett volna ha hazudozok és csöpögök egy kicsit, csak az tényleg nem a megoldás kulcsa.

2010. júl. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
68%

Egy jó tanács, de most komolyan, sok iyeln lesz még az életben, és még durvábbak is és ha mindegyiknél ennyit állsz és gondolkodsz, illetve ápolod a lelked, akkor ezzel fog eltelni a fél életed!


Komolyan vannak dolgok amiken nem érdemes rágódni, a múlt dolgai is ilyenek.


Azok megtörténtek, be vannak betonozva, emlékezni lehet rájuk és tanulni belőlük, de további időt a rágódásra szánni ezekkel kapcsolatban nem érdemes, mert a jövődből veszed el azt az időt, és változtatni akkor sem fogsz tudni rajta.


Lépj tovább, és tűzz ki új célokat!

2010. júl. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Earl J. Hickey ***** válasza:
Ne a múlton rágódj, hanem a jövődre összpontosíts. Ami elmúlt az elmúlt, de még rengeteg dolog áll előtted. Sok sikert az életben!
2010. júl. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Épp a jelen dolgai és a jövő miatt lenne rá szükségem.
2010. júl. 15. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!