Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Régi idők kávézóiban működött...

Régi idők kávézóiban működött az a jelenség, vagy egyáltalán jelen volt hogy ott hagyták a pénzt és hirtelen távoztak az emberek?

Figyelt kérdés
szóval ha fogyasztott, aztán hirtelen felindultságából távozott valaki egy kávéházból mondjuk, vagy egy randiján cserbenhagyták és így szerette volna lezárni, ez ismert volt régen, vagy nem volt jellemző?
2019. szept. 24. 22:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nahát, én csináltam ilyet! Azért lepődtem meg, mert el is felejtettem, csak most jutott eszembe. Van (vagy volt) a Keleti épületén belül, a felső szinten egy kávézó, rendes kis asztalokkal, még újságok is voltak kitéve, ott kávéztam egyszer, kihozták a számlát, de nem várták meg hogy fizessek, és akkor csak rátettem a fémpénzeket a papírra, meg a borravalót is, és kimentem, köszöntem, látták hogy lelépek mégsem rohantak megszámolni mennyit hagytam az asztalon.

Bezzeg mikor egy hétvégét töltöttünk egy szállodában felküldtek valakit ellenőrizni a minibárat. Nem az a baj, csakhát akkor minek kérdezték hogy történt-e fogyasztás... azt megjegyeztem.

2019. szept. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!