Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Nos,25eves anya vagyok és sosem szerettem a rap zenét, viszont meg szerettem a byalex korskorskors című számát. Az egyik Ismerősöm szerint ez egy olyan zene amitől arra lehet következtetni, hogy egy menő anyuka vagyok. Ezen kicsit meglepődtem. Egy zene alapján tényleg meg lehet ítélni hogy milyen típusú egy adott személy?
2019. okt. 27. 16:06
 1/4 TR75 ***** válasza:

Szerintem inkább azt jelentheti, hogy nem tipikusan anyukás zene. Vagy nem tipikusan a te korosztályod zenéje, és ha te ilyet hallgatsz, akkor menő, laza, széles érdeklődési körű, nyitott gondolkodású, befogadó, toleráns és stb. lehetsz.

Esetleg ismeri az illető a zenei ízlésedet, és meglepődött.

2019. okt. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy attól hogy anya vagyok még szeretem a mai csajos dolgokat 😊
2019. okt. 27. 20:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Számomra attól menő egy ilyen személy, mert befogadó az új dolgokra, és nem egyből a ledegradálás megy részéről.
2019. okt. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel én is így vagyok. Attól mert valaki szereti az új dolgokat még nem rossz ember. Legyen az fiatal vagy öregebb.
2019. okt. 28. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!