Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha külföldre költözöl, keresed...

Ha külföldre költözöl, keresed az otthoniakat?

Figyelt kérdés

Vagy inkább azt várod, hogy ők írjanak neked?

Melyik a normális?


Sajnos mióta elköltöztem nem keres senki. :/

Egyedül érzem magam idekint.



2019. okt. 29. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Így jártál..maradtál volna itthon.
2019. okt. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És te keresed őket?Irtál nekik?Ha nem,akkor ne csodálkozz,hogy ők is magasról tesznek rád.
2019. okt. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, beszéltem velük.

De ők nem keresnek viszont.

Amikor otthon laktam, kölcsönösen kerestük egymást.

2019. okt. 29. 13:12
 4/5 anonim válasza:
Én is írtam nekik egy ideig és senki sem válaszolt, mintha sosem léteztem volna. A mostani egyik barátnőmmel úgy ismerkedtünk meg hogy ő magyarul beszélt telefonon majd amikor letette elkezdtünk beszélgetni stb. Így én inkább azt javaslom hogy a környéken/városodban próbálj meg magyarokat keresni. Tudom hogy nehéz, de ha megismersz 1-2 magyart és összebarátkoztok, hidd el jobb lesz. FB-n is vannak ilyen csoportok hogy xy városi magyarok. Remélem tudtam segíteni :)
2019. okt. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
Elnézést.Így már értem.Akkor biztosan neheztelnek rád,amiért volt bátorságod külföldre költözni,és talán irigyelnek is.Próbáld meg amit az előző válaszoló irt,és keressél ott magyarokat.
2019. okt. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!