Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek a nők többsége...

Szerintetek a nők többsége tényleg "kifekszi" magának a magasabb munkahelyi pozíciót?

Figyelt kérdés

Magyarul: Lefekszik a főnökkel,és az pedig hálából magasabb pozícióba helyezi. Ne tessék félreérteni hölgyeim,nem kritizálni akarom a női nemet! Csak kíváncsi vagyok,mások mit gondolnak erről,mert szerintem egy ilyen nagyon magas pozíciót,mint pl: Most a vám és pénzügyőrség vagy nemtommá hogy minek a nagykutyáját kirúgták,egy egy csajt tettek oda.

Szerintem a nők többsége nem képes ilyen magasra felküzdeni magát,max ha kifekszi magának.

Ti mit gondoltok az ilyenekről?


2010. júl. 18. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mikor az én főnökömet elmozdították, mert nem csinált semmit csak telefonálgatott egész nap és engem neveztek ki helyére, rólam is mindenki azt mondta, gondolta, hogy biztos kifeküdtem magamnak a helyet.

De nem érdekel, mert én tudom, hogy nem így van, és tudom, hogy jól végzem a munkámat. Egyébként a férjem is ott dolgozik, és napi 24 órában együtt vagyunk, úgyhogy amúgy is abszurd a feltevés :D

Csakhát az emberek nagy része féltékeny és rosszindulatú. A férfiakra mért nem mondják, hogy lefeküdt a főnökével kinevezésért? :D

2010. júl. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Már nem azért de te minek nézed a nőket? Ők nem emberek? Miért ne lennének képesek ilyen pozícióba kerülni? Butábbak, nem lehet annyi szakértelmük? Nem dolgozhaznak olyan keményen? Szerintem próbáld ki egyes nők életét (dolgozik, hazamegy főz mos takarít rámol gyereket nevel szhórakoztatja a férjét stb), egy fél nap után sírnál hogy nem tudsz ennyi mindent megcsinálni.

Te is valami buta hímsoviniszta disznó lehetsz.

2010. júl. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miert ne lenne kepes egy no ugyan oda jutni, ahova egy ferfi (foleg, ha nincs gyereke)? Nem a kozepkorban vagyunk es en talan meg tobb ferfit ismerek, akik kapcsolatok, ismerettseg utjan kapott magas beosztast nulla tapasztalattal. Nem, nem hiszem, hogy a legtobb no ugy kerulne feljebb, hogy lefekszik a fonokevel. Vannak ilyen nok, ez biztos es vannak olyan foglalkozasok (pl. modellkedes), ahol a csucsra enelkul lehetetlen felkerulni, de nem hiszem, hogy a legtobb szakmaban ez jarhato ut. Emlekeztetnelek, hogy IQ-ban no es ferfi kozott nincs kulonbseg. Olyan szo pedig nincs, hogy "nemtomma", ezt meg egy no is tudja!
2010. júl. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%

Sose szólj be egy feministának. Ez lesz a vége.

:D

2010. júl. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok feminista, otthon nevelem a gyerekemet, de a volt főnöknőm TUTI, hogy nem feküdt le senkivel a pozíciójáért. Egész nap a munkahelyen húzta az igát, megérdemelte, hogy előléptessék.
2010. júl. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!