Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt-e olyan, hogy valamit...

Volt-e olyan, hogy valamit évekig roszul tudtál / rosszul képzeltél el? S ha igen, mi volt az?

Figyelt kérdés

Pl én:


17 éves koromig úgy képzeltem el azt, hogy ,,Jézus felment az Olajfák hegyére", hogy felmászott egy olajfa legtetejére.


Vagy míg nem vettükk fel magyadból a Törökországi leveleket, addig azt hittem, hogy Rodostó egy épület neve.



2020. jan. 3. 10:41
 1/4 anonim válasza:
87%
Igen. Azt hittem, másokban van a hiba. De bennem (is) volt/van.
2020. jan. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Meg kell felelni és olyannak lenni mint a döntő többség. Az egész életem megkeserítette ez a tévhit. Fordítva sült el.
2020. jan. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%

Én sokáig azt hittem, hogy a Föld geoid alakú, de aztán egy tudós a facebookon bebizonyította nekem, hogy lapos.


Aztán sokáig azt hittem, hogy az ásványok csak értéktelen vackok, de egy természetgyógyász elárulta, hogy bizonyos értékesebb darabok az oltások helyett és rák ellen is jók.

2020. jan. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
78%
Like +1 az olajfakra maszasra ;)
2020. jan. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!