Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar, hogy...

Titeket nem zavar, hogy mindenkinek mindig terítéken van a magánélete?

Figyelt kérdés

Én tudom, hogy valószínűleg én jöttem egy másik bolygóról, de nekem ez furcsa, hogy mindenki mindig a kapcsolatairól meg a magánéletéről beszél, a TV-ben is ezt halljuk a híradóban, hogy "egy angol srác lelőtte a volt barátnője új udvarlóját"... Miért érzem furának, hogy a TV, sőt a jogszövegek elismernek olyan fogalmakat, mint a "barátnő"? Ez csak a mi fejünkben létezik nem? Mi találtuk ki, mi játszunk felnőttesdit... á nem tudom ezt elmagyarázni. Biztos mindenki hülyének néz, mondok inkább egy másik példát. Volt pl egy filmben, hogy volt egy lány, akinek nagyon tetszett a srác, és a srác is tudta ezt, és a lány, amikor meglátta a srácot egy másik lánnyal, nagyon mérges lett, és bántani akarta. Akik meg ezt látták, azok marha csendben nézték és sajnálták a lányt. De most őt erre mi jogosítja fel? Tehát a gyereknek mi köze van hozzá, hogy a lánynak ő tetszik? Az csak egy biológiai ösztön nem? Most ennyi erővel nekem is megtetszik az utcán egy csomó lány, akkor nekem is jogom van az ösztönöm miatt, hogy bosszút álljak, és akkor jogilag rendben vagyok, mert volt indítékom? Vagy van egy csaj, aki már három éve tetszik a suliban és állandóan látom mással smárolni, engem meg észre sem vesz: akkor most nagyságrendileg az előzőhöz képest én kb a fél sulit ki kellene nyírnom haragomban, és akkor megértenének engem? Meg itt van például az, amikor valakik "járnak" meg "szakítanak." Most ez mitől számít szakításnak? Mert hallok olyat, hogy valakik a nyáron 5-ször szakítanak meg összejönnek. Most akkor abban mi volt a szakítás? Az, hogy kimondják? Akkor ennyi erővel kimondhatnák 500-szor is egy nap ...


Bocs, hogy hülyén fogalmazok, tudom, hogy nekem vannak téveszméim, de akkor tegyetek helyre, annyira nem értem ezt az egészet.


2010. júl. 21. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nem értelek. :D

A fogalmakkal van a baj? Vagy, hogy szakítanak? Vagy mi? :D

2010. júl. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
húú egy kicsit ködös amit írsz. tk a megnevezéssel van a bajod? hogy valaki barát/barátnő? hogy neveznéd akkor azt a személyt akivel napi kapcsolatban vagy,netán együtt is élsz , szeretitek egymást ??egyébként a fizikális bántalmazásra(bosszúra) senki nincs feljogosítva, lehet az barát , férj, feleség stb.. aki meg féltékenységből bántalmaz vagy öl az nem telejesen normális ember. tehát te valószinűleg egy normális srác vagy nem pedig egy elmebeteg aki bosszút áll azon aki a kiszemelt lánnyal csókolózik. sajnos sok beteg ember van. azért történnek ilyenek.
2010. júl. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, mivel csak annak van teriteken a maganelete, aki teregeti. Ha valaki "sztar", a munkaja resze az, hogy az emberek kivancsiak ra, mivel a kozonsegbol el es ezalol a maganelete sem lesz kivetel. O ezt vallalta, jo kis penzt szakit belole, szoval nem kell sajnalni. Erdekes, megis vannak olyan emberek, akikrol nem jelenik meg semmi rossz. Vajon miert? Mert normalisan tudnak elni es nem adjak el magukat a bulvarnak? Valoszinuleg. Nem tudom, hogy miert kellene ezeket az embereket sajnalni. Sajnaltatjak magukat a bulvarban, hogy nincs penzuk, mikor kapnak vagy 500 ezer Ft-ot havonta (nagyon minimumot mondtam). Nem tudom, hogy kinek van joga panaszkodni...aki felveszi a semmiert a nagy let vagy aki letminimumon tengodik, mert tisztesseges munkat valasztott, nem pedig celebseget.
2010. júl. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!