Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok, 6-os és...

12 éves vagyok, 6-os és nagyon-nagyon zavar a mellméretem! Ahogy szétnéztem az osztályban, mindenkinek még lapos a pólója, nekem meg ott áll két dinnye! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A fiúk csak kihasználnak, mivel az a céljuk, hogy "lássák" nem pedig az, hogy velem legyenek!! Állandóan bámulják, és némelyik meg akarja, vagy meg is fogja!! Milyen pólót vegyek föl, hogy ne legyen oylan feltűnő vagy mit tegyek??
2008. szept. 22. 19:06
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%

Hát sajnos nakam mindíg kicsi melleim voltak, de mindíg nagyobbakat szerettem volna! (Most 2 gyerek után már egész jók).

Szóval az az igazság, hogy senki sincs megelégedve magával.

Sok jó tanácsot nem nagyon tudok adni, talán azt, hogy jön a tél, úgyis pulcsit veszel fel, talán abba nem annyira látszik(esetleg sötét színűt vegyél fel, az slankít).

A fiúknak meg mond meg, hogy a sajátjukat fogdossák!

2008. szept. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Jaj, de ismerős ez a helyzet. Már 29 éves vagyok, de pont ennyi idős voltam amikor ugyan ez a problémám volt, nagyon zavart. Leszorítottam magam, úgy laposabbnak látszott a mellem. Ma nem szép a formája, kissé lóg, pont a leszorítás miatt. Azt ne tedd. Viszont ha tényleg nagyobb, akkor vegyetek olyan melltartót ami optikailag csökkenti a méreteket. És hogy mit vegyél fel? Hát ne bő pólót, hanem ugyan olyat mint amit a többi lány hord. Hidd el, ha természetesen öltözöl nem lesz feltűnő a melled. És különben is, amikor fentről nézed magad, sokkal nagyobbnak tűnik mint amilyen valójában. Tanár néni vagyok, sokmindent látok, de még egyszer nem tűnt fel egyik kislány cicije sem, holott így belegondolva vannak fejlettek és kevéssé fejlettek is a tanítványaim közül. Próbáld meg elfogadni, hogy kicsit nagyobb mint a többieknek, vegyetek jó kis melltartót és ennyi. Most azt mondod hogy ciki a melltartó? Hát, jövőre az osztálytársaid is fognak hordani... ha cikiznének miatta, akkor az annak a jele, hogy még nem elég érettek még ahhoz se hogy tinilányok legyenek.
2008. szept. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

használhatsz sportmelltartót, akkor pl tesiórán nem "ugrál" annyire.


Ne zavarjon, tudom, most így gázul hangzik, de pár év múlva nagyon büszke leszel rá.


Amúgy most is legyél büszke rá, vállald fel bátran, ne törödj a gyermeteg fiúkkal, ők érzelmileg később érnek, mint a lányok.


Ha valamelyik veszi a bátorságot, és megfogja, torold meg bátran, ha kell, akkor kérj segítséget valamelyik tanártól, az kéne még csak, hogy rászokjanak!


Azt meg szokd meg, hogy bámulják, azt szabad, később is fogják, a hímneműek márcsak ilyenek, tényleg légy büszke rájuk, de ne légy kihívó. A cici a nőiesség egyik legszembetűnőbb, és legszebb jele.


Nekem is nagyok, és régen engem is borzasztóan zavart (még most is, ha valami öreg pasi nézi, vagy túl illetlenül bámulják), én olyat szoktam felvenni, hogy felső felé ilyen has alatt megkötős mellénykét, ami el is rejti, ki is emeli, meg mégis nem az a szokványos viselet. De ha megkérdezed anyukádat, ő ismeri a ruhatárad, biztos tud jobb tanácsot is adni.

2008. szept. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem örülj hogy te fejlett vagy!6.-as korban már azért nem árt ha van valami a poló alatt:)

Ja,és nekem az egyik barátnőm van így,és ő is 6.-as,de őt nem zavarja,sőt örül neki hogy mindenki 14-15 évesnek nézi.Szerintem ez tök jó!

Tedd ezt te is:)

2008. szept. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én is 12volam mikor elég méretes mellel rendelkeztem:)

De nekem sztem nem csak a gének, de a súlyomis hozzájárult..150cm és 55kilo, 165cm és 52kilo, a mellem kisebb lett(80c-->75b) Viszon nekem is lóg..skat sírtam emiatt..de már elfogadtam..

És egy valamire figyej: HORDJ MELLTATÓT Neh neked is logjon..mert nehéz hozzászokni. Ám engem annyi idősen zavart is meg nem is..annyibol tényleg jo volt h többnek néztek..viszont az rossz volt h osztálykiránduláson behúztak a fiúk a szobájukba..stb..de akkor se volt gond, mert verekedős vok:) Tehát te se aggódj emiatt, hamarosan a többieknek is lesz vmi a polo alatt:)

Amte hány kilo vagy és milyen magas? neked is összefüggésbe van ezzel?

2008. szept. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
én 16éves vagyok megvagyok áldva két lufival! eddig 72volt elkezdtem fogamzásgátlót szedni hírrtelen 81 lett szoval meltartó csere meg minden abbahagytam a fogamzásgátlót és ugyanakkora! Megkell tanulni velük együtt élni! Büszkének kell rájuk lenni azokat az okos fiúkat aki kmegfogják nyugodtan szájbavághatod vagy szoslz a tanárnak a a tanár sem elég akkor az igazgatónak vagy a szüleidnek! hogy ez zavar! a melltartó tényleg jó ötlet! mert fog valami igaz hogy én szivacsos merevtőset hordok de nekem az jött be! sok sikert az elfogadásban!
2008. szept. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
mekkora a melltartó méreted?
2008. nov. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
fogggalmam sincs, mert nem hordok melltartót, vais hordok csak nem olyan "rendeset" hanem ilyen kis puha vmit, tehát nem az a kemény valami, hanem ilyen egyszerű+ még olyanokat hordok ami ilyen toppféleség.
2008. nov. 5. 20:39
 9/15 anonim válasza:
Légy büszke magadra, hidd el ez nem rossz pont
2009. febr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is 12 vook...Nekem ált.a mellméretem.Én büszke lennék rá a helyedben.Az is égő lenne ha mindenkinek lenne,csak neked nem!
2009. márc. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!