Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Elég furcsa kérdés ezért bocsi😂

Figyelt kérdés
Szóval ott kezdődött az egész történet hogy én 2016-ig szinkronúsztam kb. 1 évig. Pár hónapra már kivoltam jelölve versenyre. és nagyon izgatott voltam miatta viszont a végén nem mentem, mert a szüleim elfeljtették megcsináltatni azt hiszem a sportorvosi kártyát. Ez után pár héttel már nem mentem, mert nem volt versenyszellemem, kicsit elcseszte az hogy nem mentem az első versenyre. Most azon gondolkodom, hogy visszamegyek mert szerettem csinálni. Viszont mi van hogyha felismernek az edzők, nagyon gáz lesz? Csak úgy szó nélkül ott hagytam őket, tudom bunkóság, de nem tudom eldönteni mit csináljak..

2020. febr. 18. 18:01
 1/10 A kérdező kommentje:
“pár hónappal később
2020. febr. 18. 18:04
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond nekik, hogy sajnálod, hogy egy szó nélkül eltüntél, de olyan körülmények közé kerültél amiben nem tudtad folytatni a dolgot. Nem kell bújdosnod. Csak akkor gáz, ha annak érzed.
2020. febr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. Mennyi esély van rá hogy felismernek? 4 év alatt sokat vàltoztam..😕
2020. febr. 18. 18:26
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
100%, hogy felismernek, ne legyenek kétségeid. A neved, a születési adataid alapján simán beazonosítható leszel annak is, aki korábbról nem ismert - de a régiek emlékezni is fognak rád, főleg, ha ugyanoda mész. Ha annyira fontos, hogy ne ismerjenek fel, menj másik egyesületbe.
2020. febr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy felismernek olyanok akik napi szinten látták és beszéltél velük.

De ne aggódj. Ha a verseny a szüleiden múlt, akkor gondolom gyerek voltál, tehát egy kicsit más kategória a dolog. Az ember életében jöhetnek olyan dolgok ami miatt a sportra nem lesz ideje vagy nem tudja megfizetni vagy más családi okok.

2020. febr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt módra kezeled. :) Köszönsz, elmondod, hogy igen, régebben már voltál itt, de ez és ez miatt rosszul döntöttél, megbántad, nem akartál bunkó lenni, bocsánatot kérsz, stb stb, ilyesmi. :)
2020. febr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Különben szerintem rád emlékezni fognak, de arra, hogy milyen körülmények között tűntél el, már sokkal kisebb eséllyel, úgyhogy ha te nem hozod fel a témát, egyáltalán nem biztos, hogy bárki előveszi majd. Tényleg ne tartson ez vissza, ha amúgy szívesen járnál szinkronúszni megint! :)
2020. febr. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az összes választ! 😊
2020. febr. 18. 19:33
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos esetben örülnek, hogy ezt a döntést hoztad.
2020. febr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted csinálni, csináld minden ellenére:)
2020. febr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!