Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennétek most temetésre?

Mennétek most temetésre?

Figyelt kérdés

Egy viszonylag távoli rokon temetése lenne, és a fővárosból kéne vidékre utaznom.

Ha nem megyek, esélyes, hogy harag lesz belőle, de mivel járvány van, iskolák zárnak be, szerintem nem túl jó ötlet éppen temetésre menni...


2020. márc. 15. 07:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

utolsó: nálatok most hány koronavírusos van hivatalosan? nemsokára lesz bejelentés 15 órakor rendkívüli bejelentést tesz a min.elnök.


Sajnos az én anyukám is most hunyt el egy hete, és ápr.3-ra van a temetési időpont. én meg azon dilemmázok, elhalasszam -e vagy tartsam meg szűk családi körben. De valszleg megtartjuk a temetést, le kell ezt zárni lelkileg. Csak rossz lesz, hogy alig lesz ott valaki. nálunk még nincs ez így kihirdetve, hogy csak a család lehet jelen, de lehet hogy kihirdeti Orbán ma.

2020. márc. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
74%

Sajnos eddig 433 kironavirzsos van s ketten meg is haltak. Egy nő akinek veseelégtelensége is volt meg egy férfi aki rákos beteg is volt.

Sajnos nálunk tegnap 22 órakor jelentették be hogy részleges kijárási tilalom lesz. Ez többek közt abból áll hogy 3 embernél több nem mehet eggyütt az utcán csak ha egy háztartásban élnek s nappal nem ajánlott elhagyni a lakást, este meg tilos s csak igazolvánnyal lehet, a fogorvosi rendelők is zárva lesznek s csak sürgősséget vállalhatnak, stb.

Én attól tartok hogy jovő héttől még szigorúbb szabályokat vezethetnek be. Mert tegnap még 377- en voltak, ma meg 433- an meg ketten meghaltak s ha ez így megy tovább akkor a kijárási tilalmat is megkaphatjuk.

Tényleg, örüljetek annak hogy Magyarolszág ebben hátrébb áll mint mi mert nálatok alig vannak 100- an.

2020. márc. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
most néztem Romániát, jónak tűnik, hogy tegnap nem volt új eset. ill. a halálozási arány is kisebb, mint Mo-n. úgy tűnik, hogy nálatok is megtette a hatását a kijárási tilalom, és talán lelassult a vírus terjedése.
2020. márc. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!