Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes terhesen mennétek...

34 hetes terhesen mennétek temetésre?

Figyelt kérdés
Meghalt a Férjem nagymamája. Nagyon szerettem őt. Szereztem egy fekete kabátot is. De azt mondják, hogy ne menjek. Meg nem szoktak nagy pocakkal temetésre menni. Csak ha nagyon közeli. Jövőhéten hideg is lesz nagyon. Elég sokat us keményedek meg sokat kell pisilnem. Nem is tudom ki bírnám e pisilés nélkül.
2016. nov. 27. 16:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%
Ahogy érzed. De lehet jobb lenne otthon maradnod.
2016. nov. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%

Ha a férjed nagymamája, és elmondásod szerint is nagyon szeretted, akkor szerintem el kéne menned hacsak nincs valamilyen egészségügyi ellenjavallata. Megnéztem az előrejelzést, szerintem nem le nagyon hideg, azt a kis időt ki lehet bírni, meg rendesen fel kell öltözni. Azért nem tart órák hosszat egy temetés.

De te tudod mennyire bírnád.

2016. nov. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
Nekem a nagymamám halt meg a lányom születése előtt egy hónappal most nyáron. Elmentem, sőt az unokatesóm is eljött, 5 nap van a gyerkőceink között. Ő nehezebben bírta, neki nagyobb pocija volt, vizesedett is, de kibírtuk.
2016. nov. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

Ez ugyanolyan hulyeseg mint hogy a terhesseg vege fele ne vezessen az ember..

Miert ne lehetne temetesre menni? Ha jol erzed magad es erzelmileg kotodtel hozza, jelentett valamit. Meg jo hogy elmesz. Onmagaban a terhesseg nem ellenjavallat.. sokak fejebe meg mindig az van hogy a terhesseg valami betegseg.

2016. nov. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Én elmennék.
2016. nov. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
43%

Neked kell tudnod, mit bírsz.

Én nyáron voltam nagyterhes, azon a nyáron 40 fok volt hetekig, hőségriadó, sajnos pont ezért sok temetés is volt, egyikre se mentem. Szívemben búcsúztam el. Senki nem kifogásolta.

2016. nov. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Igen nekem kell eldönteni.

De a pisilés miatt félek . Ha hideg van meg méghamarabb rámjön. Annyira lent van a baba. Mindig a hugyholyagomon mozgolódik.

2016. nov. 27. 16:54
 8/21 anonim ***** válasza:
25%
Itt nem is arról van szó,hogy fizikailag hogyan viselnéd, hanem inkább lelkileg.kb.ennyi idõs terhes lehettem, viszont én nem mentem el a temetésre.
2016. nov. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
67%
En azt mondom hogy ha te ugy erzed hogy birnad, akkor menj. Szemely szerint nem mennek es nem azert mert fizikalisan nem birnam. Engem rettenetesen megviselnek a temetesek lelkileg, nagyon felzaklatnak. Edesanyam par eve halt meg, akkor nem voltam terhes ugyan de nem birtam a labamon alli annyira sirtam... Eletemben nem borultam ki annyira mint akkor. Nyilvan ez mas, nem konkretan a te kozeli csaladtagodrol van szo. Csak sajat magambol indulok ki. De ha te lelkileg birnad, akkor a terhesseg nem akadalya hogy elmenj egy temetesre.
2016. nov. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%
El. Nagypapámmal éltem, szülés előtt 2 nappal volt a temetése augusztusban. Hát mem fáztam... végigálltam.
2016. nov. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!