Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Meddig fog még tartani a...

Meddig fog még tartani a járványhiszti? Most már ideje lenne abbahagyni.

Figyelt kérdés

Én nagyon remélem, hogy 2-3 hét múlva már végre valami lesz, mert most már kezdem rohadtul unni ezt az egészet...


Nincsen egyetem;

Nincsen iskola;

Nincsen könyvtár;

Nem lehet orvoshoz se [!] menni;

A boltok egy része fogta magát, azt cső, bezárt a francba (mondjuk ez az Ő hülyeségük);

Érettségizendő diákok állnak, mint fax a lakodalomban, hogy akkor most mi lesz...;

Ésatöbbi-ésatöbbi.


Éttermek egy részét is például sikerült csődbe kergetni.


Szóval marhára "kezdem" már unni, és egy "pöppet" idegesítő most már ez az egész, amibe az emberek (némi médiabefolyás rásegítésével) belehergelték magukat.


Nekem pl. lejárt kölcsönzésű könyvtári könyvem van. Egy hónapon belül vissza kéne jusson a lejárt határidőn túli bünti megfizetésével együtt, különben behajtóval, pereskedéssel fenyegetnek. De nem tudom visszavinni, baxxa meg, mert BEZÁRTAK.


Most otthon üljön az ember és malmozzon, addig meg szépen összegyűlik és ÁTKOZOTTUL a nyakába szakad minden?! Vagy mi a tosz?


Nem fogják fel az emberek, hogy ezzel a struccpolitikával (amit csinálnak, pl. bezárások, mindenki otthon akar gubbasztani) csak egyre jobban nehezítik és komplikálják az életet (főleg hosszú távon)?!



2020. márc. 25. 01:52
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

#26

Tesó, nagyon köszönöm hogy gondoltál rám, tényleg, őszintén, no offense =D

Csak éppenséggel ezekkel mindenki tisztában van. Egy mondat erejéig nem volt ez kérdés.


Amúgy hol írtam én olyat, hogy meg akarnám változtatni a világot?! Ha a csillagokkal fizetnének, se tenném XDD XD

Én azért teszek, hogy nekem legyen, und was ist das Problem?! :]

Meg hogy nincs igazság a földön??! LOL!

Na és? Okoskodjanak erről a filozófusok. Engem ez nem fog érinteni.


Amúgy meg már a felénél megértettem a járvánnyal kapcsolatos helyzetet, nem vitáztam tovább a cáfolatokkal. Mindemellett pedig még a Könyvtár is tett egy _IGENCSAK_SZÉP_ gesztust!


Szóval tényleg nem értem? o.O Mi itt a továbbiakban a kérdés?


Nem kell mindent ennyire komolyan örökkévalónak venni, ember! Ma ez a helyzet, tegnap még így láttam, holnap meg már másképp.


Ebbe nyugodj bele, mert ez sem fog változni. Pont ahogy írod. =D

De azért köszi a próbálkozást. ;)

2020. ápr. 11. 18:02
 32/33 A kérdező kommentje:
(#26 helyett #30)
2020. ápr. 11. 18:02
 33/33 anonim ***** válasza:

Akkor gratulálok, hogy sikerült közben felnőni!

Nem a legszerencsésebb körülmények vannak most, de ez van.

Jó esetben ősszel már normálisan tanulhatsz majd.

2020. ápr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!