Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem bírom...

Mit csináljak? Nem bírom abbahagyni a sírást.14/L

Figyelt kérdés

Képzeljetek el egy általános iskolát, ahol mindenki érti a matematikát, sőt, még szeretik is azt.

Ennek az egyetlen oka egy bizonyos öreg néni, aki matematika és fizika tanításra hívatott..de nagyon zárkózott. 8 éve meghalt a lánya autóbalesetben. Akkor még nem is ismertem, csak ötödik osztálytól tanít minket, 4 éve...akkor jött vissza a depresszióból tanítani.

Ő volt az egyetlen akivel beszélhettem a problémáimról. Ő az egyetlen, aki tudja, hogy már hetedik osztály óta pszichológushoz járok anorexia és bulimia miatt..

Annyira szerette őt mindenki. De most mondanám, hogy majd jövőre visszajárok a középiskolából néha meglátogatni...de nyugdíjba megy.

Sosem fogunk többet találkozni.

Az egész annyira elkeserítő.:(


2012. jún. 13. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem gimiben volt ilyen tanárnőm,betegség miatt nyugdijazták hamarabb,jóban voltunk,feljártam hozzá beszélgetni a lakására.Közben segitettem ezt azt (gyerekei messze laktak)

az volt igazán fájdalmas,és örökre elveszités,amikor meghalt...

2012. jún. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod megbeszélni vele, hogy néha meglátogatod majd a lakásán? Nekem is nagyon aranyos néni volt az énektanárom általánosban, mai napig üzenetet küld a szülinapomra, és kérdezi, hogy vagyok, mi van velem. 21L
2012. jún. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat..


3..: Könnyen.:(

Van hogy nem eszek szilárd táplálékot 5-6 napig aztán az ájulás szélén szinte gyomor repedésig mindent megeszek, aztán kihányom. Undorító:( Van, hogy 1 hónapig nem hányok, de van hogy egy hétig naponta több alkalommal. Jönnek a nyaralások, előre rettegek:(

2012. jún. 13. 12:02
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez kell nekem most, persze. Na, ezért nem beszélek róla senkinek.
2012. jún. 13. 12:04
 5/10 A kérdező kommentje:
Elmagyaráztam. De most nem ezen van a hangsúly.
2012. jún. 13. 12:07
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Jó mindegy.


Mit csinálj? Semmit. Nőlj fel, keress mást akivel beszélgethetsz ezekről a dolgokról. Ennyi.

2012. jún. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg beszélj a tanárnőddel, hogy őt nem zavarná e ha néha meglátogatnád, mert nagyon megszeretted. Te tudod, hogy milyen szöveggel stílussal állhatsz elé, amit nem vesz zokon.
2012. jún. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szia:)

ne foglalkozz azokkal, akik nem értenek meg:) ne sírj, ne így fogd fel, mert attól még talizhattok:) az jó ötlet, hogy beszéld meg Vele, hogy néha-néha, nem zaklató rendszerességgel, szeretnél találkozni Vele:)

nem fog nemet mondani...lehet, hogy még örülne is neki, nem érezné magát magányosnak:)

ne szomorkodj, nem szabad...tudod, így megy ez, hogy változnak sokszor a dolgok, az emberek, de attól még a gondolataidban is ott lesz:) amúgy még az is lehet, hogy középsuliban is találsz majd olyat, akivel szintén tudsz beszélgetni a problémáidról:) nálunk pl. volt egy fiú, vagy inkább már férfi, akihez mindig lehetett fordulni a diákoknak, bármi problémával, most nem tudom, mi volt a pontos megnevezése, de hozzá is lehett bármikor kérdezni menni...szóval lehet hogy abban a suliban is lesz:)

fel a fejjel:)

szia

2012. jún. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért ne találkozhatnátok, hogy nyugdíjba megy? Ha ilyen megértő volt veled mindvégig, biztosan szívesen beszélget veled a nyugdíjas éveiben is. Amúgy a szüleid tudnak a problémádról? Gondolom sovány vagy és csak megkérdik, kislányom miért nem eszel rendesen?
2012. jún. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérdezd meg, hogy meglátogathatod-e olykor, sztem még örülne is neki :). Biztos érdekelné, hogy hogy vagy. Én tuti megkérdezném h mehetek-e.
2012. jún. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!