Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Eddig nem nagyon jártam...

Eddig nem nagyon jártam bulizni, barátaim sincsenek. Most megyek egyetemre, félek, hogy nem tudok beilleszkedni és nem fognak barátkozni velem. Hogy megy ez az egyetemen? Lenézik az ilyen embert mint én?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 08:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Na ezzel én is épp így vagyok, várom a válaszokat!


Én már jártam egy évet egyetemre, éshát "hogy megy ez az egyetemen"? Én pl nem mentem gólyatáborba, szóval azt a részét nem tudom... De suliban meg... hát nehezen megy a beilleszkedés, vagy sehogy, nekem így volt :S Most az új suliban majd megpróbálom összeszedni magam, és szerezni barátokat. Ez gondolom szakfüggő, nálunk egyáltalán nem nézték le, aki csak simán nem bulizós, de attól még kedves mindenkivel, satöbbi. Még az is fontos, hogy kolis leszel-e, mert ott is lehet ismerkedni (bár hozzátenném, hogy nekem még ott se sikerült, de ez van :D)

2010. júl. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Hát egyetemen nagy rohanás van. Rengeteg alkalmi kapcsolat szövődik, ami csak rajtad múlik, hogy tovább viszed-e. Amúgy ott nincs olyan hagyományos értelemben vett beilleszkedés (max. koleszban). Amúgy tiszta lappal indulsz, kis önbizalom és felturbózhatod a szociális életed.
2010. júl. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugi! Az a jó az egyetemen, hogy nem ismerik az előéleted, és nem tudják, hogy magános voltál. Rengeteg barátod lesz, lehet, hogy nem mind a te szakodról, de más szakokról, koliból/albérletből. Higgy nekem, én három év alatt szereztem pár ismerőst, még olyat is, aki nem is járt oda a fősulba, csak abban a városban lakott.
2010. júl. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
Kicsit én is ilyen vagyok,szintén most készülök fősulira.Nem lesz könnyű,de minél több emberrel kell beszélgetni,ha hívnak elmenni bulizni velük ,ilyesmi.
2010. júl. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%

Először is ha jót akarsz magaddal tenni, akor változtass a hozzáállásodon! Hogy ezt hogyan tedd, abban nem igazán tudok segíteni, egyszerűen legyél nyitott, érdeklődő, tanulj meg jól kérdezni, és figyelmesen hallgatni, de ne legyél görcsös.


Az egyetemne senkit nem ismersz, úgyhogy tiszta a terep!

Ha nem hangoztatod, hogy nem buliztál és nincsenek barátaid, akkor a kutya sem fog rájönni- csak legyél bátor és merd megmutatni magad!

2010. júl. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20%
gólyatábor erről szól... odamész, beosztanak 20 ismeretlennel aki (ugyanazt tanulja mint te, hogy órákon is együtt legyetek majd), és próbálnak összekovácsolni titeket(általában hatalmas sikerrel). ha oda elmész, nem leszel magányos, tuti
2010. dec. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!