Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » "Szagos emberek" Mit lehet...

"Szagos emberek" Mit lehet velük tenni? Tapasztalatok, tanácsok érdekelnének.

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 15:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem semmit! Mindenkinek tudnia kellene magáról .. ha meg nem veszi a lapot akkor meg ennyi ... ő dolguk .. kerüld el!!
2010. júl. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Szólni kell neki, mivel tapasztalatból tudom egy fog betegségem miatt, hogy az ember a saját szagát abszolút észre sem veszi..


Ami másnak már iritáló az magunknak sokszor nem is tünik fel, és ez a legrosszabb ebben az egészben.

2010. júl. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez pontosan így van,már én is kezdek hinni benne!

Nekem apum nagyon büdös,mindig szólok neki hogy már kéne fürödni de ő azonnal rávágja hogy márpedig ő nem büdös pedig nagyon durván az!

Egész nap szellőztetek és takarítok hogy ne legyen büdös!!:S

2010. júl. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem általánosban volt gy ilyen "szagos" osztálytársam (hozzáteszem, lány). Rajta is folyamatosan érezni lehetett az izzadtságszagot.

Legdurvább esetek egyike, hogy amikor reggel első volt a tesink, ő abban a ruhában tornázott, amiben egész nap volt (ergo nem "tornaruhában", hanem az utcaiban), óra után MINDEN lánytól kölcsönkérte a dezodorját, meg a parfümjét, és MINDEGYIKKEL befújta magát! El nem tudjátok képzelni milyen szaga volt nyáron!


De egyetértek, finoman, de szólni kell neki.

2010. júl. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk a lány tesóm az akinek ilyen gondjai vannak. Valahogy pszihésen árasztja magából mikor ideges vagy emberek társaságában van szegény.

Tudja is magáról s hiába fürdik le naponta 3szor ugyanolyan. Ráadásúl a fürdőben is "megül" télen utánna a szag s 2óra mire kiszelőzik. :(

Kapott rá gyógyszeres kezelést de attól meg 10kg hízott ezért abbahagyta pedig arra az időre elmúlt a testszaga.

Mióta dolgozik már ott tart, hogy a parfümök se elég hatásosak ezért légfrissitőt használ :S

teljesen lerombolja az életét ez a szag s hiába veszünk neki minden alkalomra tusfürdőket, deot, parfümöt nem használnak.

2010. júl. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Főnökömnek van elég büdös testszaga...De sztem neki nem hormonális vagy hasonló, mert vannak olyan napok amikor nem érzem, sztem amikor büdös az azért van mert nem fürdik. Én nem merek neki szólni de más sem, mi elviseljük, kénytelenek vagyunk...
2010. júl. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer volt két francia csaj munkatársnőm, hát azok egy héten csak egyszer fürödtek, és még büszkék is voltak rá!!! El lehet képzelni milyen szaguk volt csütörtök táján... Aztán mondtuk nekik, hogy ez itt nem szokás, legyenek kedvesek rendesen mosakodni, de persze le sem szartak minket, úgyhogy szagolhattuk a két büdösbogarat! :((
2010. júl. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. állandóan izzadok, télen-nyáron. Jó alakom van, nem vagyok kövér, hormonális problémáim sincsenek, de pánikbeteg vagyok, így pl. ha felszállok egy buszra vagy villamosra és sokan vannak, nagyon elkezdek izzadni. Sok-sok dezodor, egy nap többször fürdés és ennyi. Van annyi önkritikám, hogy nem hanyagolom el a probléma megoldását.
2010. júl. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Én el sem indulok úgy reggel h ne zuhanyoznék előtte, hajamat is mindig megmosom, de nem szeretnek mellettem ülni az emberek, gyanítom a szagom miatt. Izzadtsággátlót, sprayt is használok, viszont nagyon izzadok, ha kánikulában lassabban megyek, megállok közben akkor is. Ez van, nem vagyok egy szerencsés alkat sajnos,ha vkit zavar akkor tényleg ne üljön mellém.
2010. júl. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
En is izzados vagyok, es folyton azon aggodom, hogy budos vagyok-e vajon.. Mar ott tartok, hogy ha egy ember kohog egyet mellettem, mar attol ideges leszek, hogy tuti azert csinalta, mert buzlom. Csak az nyugtat, hogy a szuleim tuti szolnanak, ha budos lennek, meg nem huzodik el tolem senki, szoval tulajdonkepp semmi jele nincs annak, hogy valami baj lenne velem ilyen teren, megis aggodok. Rettentoen megkeseriti a mindennapjaimat.
2010. júl. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!