Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek? Voltam egy...

Szerintetek? Voltam egy buliba, és volt pár egyetemista. Mindegyik össze vissza smárolt 2 lány kb 5 pasival egymás után.

Figyelt kérdés
Meg úgy viselkedtek, mint egy utolsó ..Törtek zúztak nem tudtak viselkedni.. Aztán megkérdeztem tőlük mit tanulnak hát ők orvosnak, bölcsésznek.. Nem néztem volna ki belőlük.. És olyan nagyképűek voltak.. Kérdezték hogy én mit tanulok.. Erre mondtam hogy most érettségiztem tovább és megyek technikumba.. erre az egyik azt mondta de gáz.. Ez azért sz*rul esett de mind1 mentem is el a buliból.. Miért ilyenek? Miért hiszik az hogy ők Egyetemre mennek és aztán övék a világ?? Jó volt ott egy pár rendes is nem mondom de a 3 negyede.. mitne mondjak.. Köszönöm a válaszokat.!
2010. júl. 27. 19:06
1 2
 1/11 anonim válasza:
73%
mert nagy az Isten állatkertje, és kicsi a kerítés :D
2010. júl. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
88%
Azok nagyon bunkók voltak. Mondjuk mindenki ilyen, mikor iszik (tisztelet a kivételnek). Felejtsd el amit mondtak, te sokkal jobb vagy, mint ők, hogy egyszerre nem 5 pasival smárolsz stb.
2010. júl. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
A legtöbb egyetemista sajnos elszáll magától, ha felveszik (saját tapasztalat, egyik ismerősömmel jártam így, előtte normális volt, utána hogy bekerült, olyan modora lett, hogy addig ütném amíg mozog:D). Nem kell velük foglalkozni, én mindig csak röhögök rajtuk ilyenkor:D
2010. júl. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Azért tudom, miről beszélsz, mert voltam egyetemista. Ma már sokkal idősebb vagyok, de még emlékszem az akkori érzéseimre. Aki egyetemre jár, az büszke rá, és azt gondolja, aki nem jár, az gáz. Sajna így van. Ma már nem így látom, sőt nem biztos, hogy mindenkinek megér elpazarolni 5 évet az életéből, és nem kezd soha semmit a diplomájával. A durva bulikról is van tapasztalatom, az egyetemisták eléggé kitombolják magukat ezek alatt az évek alatt, de ezt csak az tudja, aki benne van. Ne ítéld el őket, később tuti rendes orvosok, stb lesznek, az én ismerőseim azok lettek, pedig sok mindent megcsináltunk mi is. Azt hittük, miénk a világ, és ez az érzés nagyon jó volt! Belülről ez az élet nagyon klassz, külső szemmel talán néha visszatetsző.
2010. júl. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
Buliban a Zöld Pardonban az ilyen kis csira egyetemistákat kell ütni,mert annyira kivetkőznek magukból,hogy az már nagyon irritáló!!!!
2010. júl. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%

Nah,látom valamelyik egyetmistának csipte a csőrét a válaszom,és jelentette.... Pedig ez az igazság,tahók vagytok(tisztelet a kivételnek) és semmivel sem értek többet mint bármelyik ember,ezt jól véssétek a fejetekbe!

A többsége munkanélküli lesz jó darabig,amint kikerül az egyetemről,mert túlkinálat van jogászokból stb..!

2010. júl. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
na igen és lepontoztak mindenkit... pedig ez az igazság,elején nem ez volt a véleményem azt hittem rendesek.. tisztelet a kivételeknek..
2010. júl. 27. 19:45
 8/11 anonim válasza:
Kikérem minden egyetemista nevében, hogy tahók! Az nem számít, hogy rendesen tanultak évekig, és most is azt teszik?? A bulik meg máshol sem jobbak semmivel. A munkanélküliség nagy probléma ebben a válságban mindenkinek, nem csak annak, akinek diplomája van! nekem nagyon sok ismerősöm egyetemet végzett, és sok közülük nagyon is sikeres, és anyagilag is megérte nekik a tanulás. nem szabad általánosítani, magadat minősíted azzal, ha letahózol mindenkit!
2010. júl. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
12%

Az hogy az egyetemisták rendesen tanulnak...khmm, khmm:D Rengeteg egyetemistát ismerek, akik a 2-esre hajtanak, csak azért, hogy ne csapják ki őket, vagy ne kelljen halasztaniuk, és lósz@rt se tudnak.

Tanulnak, ja valamennyit...csak az számít hogy valahogy áts*ggeljenek. Aztán ezekből lesz az a sok "fantasztikus" szakember (orvosok, ügyvédek, stb, stb) akik félrekezelik a beteget, és egyáltalán nem is értenek a szakmájukhoz, mert azért járnak egyetemre, hogy elmondhassák magukról, hogy milyen f@sza legények, és azért, hogy addig se kelljen dolgozni. Természetesen mindenki mást lenéznek, odáig vannak a "tudásuktól", egyfolytában az egyetemről beszélnek, de ha megpróbálsz egy komolyabb témáról elbeszélgetni velük (politika, művészetek, stb) fogalmuk sincs róla. Egyszerű szavakra jelentésére rákérdeznek..szerintük az nem ciki. Ellenben az ciki, ha nem ismered pl. a jogi szakszavakat, akkor unintelligens baromnak kiáltanak ki.

Na ezért írtam feljebb, hogy csak röhögni lehet rajtuk.


Természetesen nem minden egyetemista ilyen, TISZTELET A NAGYON KEVÉS KIVÉTELNEK!!

2010. júl. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34%

Utolsóval abszolút egyetértek!!Nem viszik túlzásba a tanulást az egyetemisták,és ha kettest kapnak örömtáncot járnak....,egyébként meg végig bulizzák az egészet!

Tisztelet annak a csekély kivételnek,akik komolyan gondolják az egészet és nem kettessel seggelik végig az egyetemi éveket!!

2010. júl. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!