Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet ilyen butus egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ilyen butus egy egyetemista lány?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel neten ismerkedtünk össze, és elég messze laktunk egymástól. Mindössze 2hónapig laktunk egy városban, de utána bizonyos dolgok miatt haza kellett költöznöm. 2011év elején jöttek gondok, és szakítottunk, de abban egyeztünk meg, hogy szeptembertől újra összejövünk, mert jelentkeztem egyetemre ahol ő lakik. Szakítás után kevesebbet beszélgettünk neten, és hónapokig nem találkoztunk, ő azt mondta vár rám 70éves koráig, és nem kell neki más fiú, és én is így voltam szóval nyugodt voltam. Kicsit haragudtam rá, ezért mondtam olyanokat amiket nem kellett volna, de ezeket nem tudom visszacsinálni. Szóval teltek a hónapok és még mindig jól kijöttünk, és írta hiányzok neki stb... Egyszer csak hirtelen ellenszenves lett velem, és kiderült összeismerkedett egy másik fiúval neten, és most engem megutált. :S Nem akarja hogy menjek hozzá, hírtelen bekattant, és azzal a másikkal még csak nem is találkozott személyesen, mert őt is neten szedte fel.. Most jön a lényeg, még nem is látta őt, de ÖSSZE AKAR VELE KÖLTÖZNI, PEDIG Ő EGYETEMISTA, ÉS VESZPRÉMBE JÁR, MOST MEG ÁT AKAR IRATKOZNI SZEGEDRE A FIÚHOZ, HOGY LEHET ILYET CSINÁLNI??? Még találkozni se találkoztak, de ekkora marhaságot akar, hogy kilép egy iskolából, és 1hónapja beszélnek neten. Ott vannak a barátnői, a családja és erre tessék. :S Az a baj, hogy szerintem meg is teszi, pedig ez ostobaság. És a fiú alacsonyabb nála, fiatalabb stb :S Fiút kitette a menyasszonya 4év együttlét után :S Abba az egyben reménykedem, hogy mikor beszámol a szüleinek a csaj jól leszidják. :S
2011. jún. 10. 13:21
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja és vissza akarom kapni, de se telefont nem veszi fel, se nem ír rám, teljesne megváltozott mióta összejött azzal a másikkal, már házasságról is beszéltünk, és mindent megtennék érte.
2011. jún. 10. 13:23
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos itt már neked nem hiszem, hogy sok keresni valód lehet. Ő úgy rontja el az életét, ahogy akarja, ebbe te a jelen helyzetben nem tudsz beleszólni. Talán, ha nem sül el jól az új kapcsolata, visszatérhet, de inkább ne várj rá. Felejtsd el.
2011. jún. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én nem értem hol a gond? A csaj hü.lye, de te méginkább, ha ezek után még mindig őt akarod... szerintem elég látványosan tudtodra adta, hogy már nem érdekled. Valszeg annyira vette komolyan veled a közös jövőt, mint amennyire ezzel a másik ipsével...
2011. jún. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ok de szeretem és ha elköltözik elrontsa az életééét!!!!!!!!!!! Csak azért szakítottunk, mert messze laktunk egymástól, és szeretett, csak nem tudom mi lett most, és arra nem hajlandó, hogy találkozzon velem, vagy megbeszéljük telefonon. :S Szerintem hülyítette az a fiú, és ellenem uszította :@
2011. jún. 10. 13:38
 5/15 anonim ***** válasza:
a másikat jobban megszerette a nagy "űr" miatt,így jártál keress más lányt,nehezek lesznek az első hónapok,ha szereted még:(
2011. jún. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
28%

Nem ér meg ennyi siránkozást ez a lány. Ez után nehogy hagyd, hogy majd visszakönyörögje magát hozzád! Sok pasi életét végig kísértem/figyeltem már. Megfigyeléseim alapján az a szomorú helyzet, hogy az első nagyobb csalódást CSAK a laza csajozás oldja fel, mindaddig, míg a férfi 30-35 éves korig meg nem találja a feleségnek valót, aki mellett már nincs igénye a "kapuzárási pánikra". Most biztos ki is akadsz, hogy hogy merem szidni a te "ártatlan " barátnődet...

1. Azért gondolj bele: egészséges kapcsolatban nincs "szünet"!

2. Hát, kábé hülyét is csinált belőled, legyen annyi vér a pucádban, hogy képes legyél lemondani róla, nehogy megint palira vegyen, légy férfi!

3. Titokban bőgd ki magad, aztán irány a bulik/szórakozóhelyek/kocsmák/tudomisén mi a stílusod...és CSAJOZZ!!!

4. Igaza van a lánykának: Szeged k.jó hely!!!, Veszprém meg unalmas. (Bár a hirtelen párválasztásban már nem biztos, hogy jól döntött...)

5. Igen, csajozz féktelenül (azért védekezz is!)Pár év múlva úgyis megtalálod az igazit. Ha most véglegesen döntenél emellett az éretlenke mellett, lehet, hogy túl sok élménytől fosztanád meg magad, aztán majd jöhetne a megcsalás meg az elkeseredés.


Hidd el, hogy jót akarok. Lehet, pár év múlva visszagondolsz erre a kommentre, és igazat adsz majd nekem. Drukkolok!

2011. jún. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ezt a felhőtlen tombolást sosem értettem.....
2011. jún. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
mint valami állatok
2011. jún. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mit szerethetett meg???? Énvelem találkozott, meg életünk legjobb részeit töltöttük együtt :( Együtt aludtunk számtalanszor, együtt vesztettük el szüzességünket, ok voltak viták, mert sajna szerettük féltékennyé tenni a másikat, meg mikor rég találkoztunk hiányoztunk egymásnak, és mondta is hogy ezért van az, mert hiányzunk a másiknak. Az a fiú csúnyább is nálam sokkal, mert megtaláltam facebookon :S a lány magas, de én magasabb voltam nála, az a fiú meg alacsony.. :S A fiú meg örülni fog neki, hogy csajt lát, és gondolom egyből folytassa a hülyítést, és beleviszi a lányt hülyeségekbe, és tönkreteszi az életét az a személy akit jobban szeretek bárkinél, szüleimnél és magamnál is. A lány meg túl naív. :(
2011. jún. 10. 13:47
 10/15 anonim ***** válasza:
most ez a divat ,manapság a jófiúk nem túl sok mindenkinek kellenek,ha megteszel érte mindent ,akkor kábé 0 a sanszod,keress egy másik csajt aki megérdemel,ezt meg felejtsd el,nem szeretett igazán.
2011. jún. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!