Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi ez a sok Lil Peep meg...

Mi ez a sok Lil Peep meg hasonlo ember iranti tisztelet?

Figyelt kérdés
Sokszor latom h Facebookon megosztanak ilyen videokat szivvel,beszivezik
2020. máj. 7. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
nem gettólakókkal kéne ismerkedni, akkor nem látnál olyanokat, aki ilyeneket lájkol
2020. máj. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Iskolatársaim
2020. máj. 7. 23:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miert nem oket kerdezed? A gyakori felhasznaloinak honnan kellene tudniuk, hogy az iskolatarsaid mit miert szineznek szivecskekkel?
2020. máj. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%
Én sem értem. Igazából éneklést tekintve kb. egy átlag ember szintjén vannak az ilyen "rapperek", meg még csak azt sem lehet mondani, hogy maguknak csinálják a zenét, mert az ilyen híresebb embereknél már alájuk tesznek mindent.. Tehát sok dolguk nincsen, maximum szöveget írni.
2020. máj. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
78%
Szia, sokan annyit tudnak Peep ről hogy egy rapper, drogozott, tetovált stb És sokan kérdezik hogy miért jó egy ilyen ember? Miért tekint valaki rá példaképként? Először is: Igen egy csomó rapper arról ír hogy hány r*bancott b*szott meg volt meg és hogy ő milyen nagy gengszter de Lil Peep nem ilyen! Ő pont az érzéseiről ír és előtte majdnem minden rapper a gengszter vonalat vitte, Peep pedig lényegében megalkotta az emo rap et, amiben az emberek az érzéseiket írják ki. Nem pl a benz truck című zenéjére gondolok (egyébként azt nem ő írta hanem a menedzsere erőlterre rá) hanem pl the brightside, hate me, és igazából majdnem az összes dala. Ezért is lett sikeres mert őszinte. Nagyon őszinte. És személyes történet: Amikor kisgyerek voltam a szüleim elég szegények voltak akkoriban és nemtudtak venni pl ceruzát, fehér pólót tesi órára stb és így mentem iskolába de láttam hogy minden kisgyereknek pl van színes ceruzája, és megakartam mutatni hogy nekem ha csak 1 tollam van akkor is tudok olyat rajzolni mint ők, mert attól hogy nincs színes ceruzám nem leszek kevesebb. Aztán kb 3.ban átkerültem egy másik iskolába de az akkori tanár ezt elég rosszul fogadta mert azt látta hogy nincs felszerelésem stb és egész gyerekkoromban apám verte anyámat és engem is, de jól lepleztem az érzéseim. És kisgyerekként nem is fogtam fel annyira. De ez kihatott arra hogy pl órán úgymond 'rossz voltam' pl hülyeségeket válaszoltam meg ilyenek és az akkori tanárom belém ültette hogy nem vagyok elég jó, nem vagyok olyan jó mint a többiek, nem lesz belőlem senki és ezért ebből a 'megmutatom hogy én is vagyok olyan jó' dologból megfelelési kényszer lett. Aztán később kb 8.ban felfogtam hogy az osztálytársaim is csak egy ilyen embert látnak aki nem hoz felszerelést stb de nemtudták hogy apám vert, meg hogy nem azért nincs felszerelésem mert nem akarom hogy legyen stb és igazából megértem hogy általános iskolában kiközösítettek. De igazából mivel apám vert azt megszoktam és szavakkal jobban meglehetett bántani mint fizikai erőszakkal, akkoriban az iskolában is és otthon is kaptam elég szóbeli bántást. Az otthoni dolgok miatt lettek mentális betegségeim mint pl kényszerbetegség és úgy éreztem nem értik meg hogy mivan otthon senki nem ért meg. Aztán rátalálram Lil Peep re és úgy éreztem hogy megért engem, és tetszett az a hozzáállás hogy legyünk jobb emberek és legyünk mindenkivel kedvesek mert ő ezt hirdette! És nemtudtam akkoriban mi akarok lenni de tudtam hogy nemtudok átlagos munkár végezni, a megfelelési kényszer miatt jobb akartam lenni mint ők, amikor már a szüleinktől függetlenek leszünk többet akartam elérni mint ők. És aztán Peeo miatt megszerettem a zenét. És megtaláltam az utam, tudtam hogy zenész akarok lenni, mert ezt szeretem, és boldoggá tett amikor őt hallgattam. Ezt hirdeti Lil Peep nem a drogokat, és ha egyszer összejön az álmom és zenész leszek, akkor ezért fogom csinálni, hogy boldoggá tegyek másokat, és ha 1 embernek is én is megtudom mutatn az útját úgy ahogy nekem Peep, akkor megérte zenélni! Ez Lil Peep!
2020. máj. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
20:14 es vagyok, bocsi a helyesírási hibákért, most így visszaolvasva van egy csomó hiba benne de a lényeg remélem lejött:)
2020. máj. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!