Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm teljesen...

A legjobb barátnőm teljesen kifordult magából. Megváltozott és úgy érzem az igazi barátom már nem is létezik. Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmnek meghalt a nagypapája és az összes vagyonát és mindenét rá hagyta. Nagyon nagyon nagyon nem kevés pénzről beszélünk. Azóta teljesen kifordult magából. Mintha nem is ő lenne. A heti mozit felváltotta a mindennapi vásárlás. Csupa rózsaszín és giccses cuccot vesz. Egy rakat smink van rajta. Befestette szőkére a haját és olyan szavakat használ mint: mani pedi, cukimuki, banyek... És egy csomó hülye rövidítést használ: L.B.M, J.J.M...Nem ismerek rá. Ő mindig olyan laza csaj volt. Most meg úgy viselkedik mint valami kiskirálynő. Villog az iphonjával meg az előre megvett jaguárjával. Teljesen kikészültem tőle. Próbáltam vele beszélni de csak annyit mondott: "Semmi gáz csajszi. Ez csak egy kicsi P. (?)". Valaki segítsen. 5 éves korom óta ő a legjobb barátnőm. 16/L (boccs ha rossz helyre írtam a kérdést)
2010. júl. 30. 01:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A pénzt hivatalosan a barátnőm apukájára hagyta, de ők már ezt jó pár éve megbeszélték hogy a barátnőm kapja az egészet. Hivatalosan nem övé a pénz.
2010. júl. 30. 09:53
 12/14 anonim válasza:
Fejlemények? Azóta megnavult? Xd Amúgy igen én amikor diákmunkásként megkaptam 3 hétért a 70000 et úgy el tudtam szórni hogy 1.5 hónap eltelt azóta és maradt 15000 most képzeld el 100 millával
2018. szept. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Fejlemények? Azóta megnavult? Xd Amúgy igen én amikor diákmunkásként megkaptam 3 hétért a 70000 et úgy el tudtam szórni hogy 1.5 hónap eltelt azóta és maradt 15000 most képzeld el 100 millával csak én tudtam uralkodni magamon és nem szórtam el
2018. szept. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Sorry hogy 2x küldtem el
2018. szept. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!