Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért érdemes Magyarországon...

Miért érdemes Magyarországon maradni/dolgozni/élni?

Figyelt kérdés

Mindig sajnálkoznak, hogy milyen sok értelmiség megy ki külföldre dolgozni. Letelepedni, és ott élni.


A kérdésem az:

Mégis mi az az OK, amiért maradnia kellene egy orvosnak, építésznek vagy akár egy hegesztőnek Magyarországon?

Hisz külföldön dupla annyit kap, több a lehetőség, és akár egy NORMÁLIS országban élhet.


Mégis miért kéne maradni...???

Hagyjuk a hazaszeretetet, abból nem él meg!


2010. júl. 30. 14:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
86%
Minden tiszteletem azé, aki itt marad, és próbálja jobbá tenni az országot! De azokat is megértem, akik elmennek, mondjuk azért, hogy a gyerekeik jobb körülmények között nőjenek fel. Ez is fontos szempont, nem mindn e a hazafiság!
2010. júl. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
78%
jav.: nem minden a hazafiság
2010. júl. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel, hogy nem neveznek ki kis- vagy középvezetőnek külföldön. Aki ezt írta, annak volt már munkahelye? Szerinted Magyarországon kiket neveznek ki? 50% protekciós 20% főnökkel kefélő qrva 20% seggnyaló 10% kb. tényleg a szakértelme miatt neveződik ki. Az egyetem után tudod kik kerültek a leghamarabb vezető beosztásba? A legostobább, legbutább emberek... ha nem a saját szememmel láttam volna, nem hiszem el. Na most az a helyzet, hogy még mindig ezerszer jobban elviseli a lelkem, hogy azért nem neveznek ki, mert külföldi vagyok, mintha azért, mert valamelyik qrva már megint lesz.pta a wécében a főnököt. Tudom, hogy külföldön (nyugaton) is előfordulhat ilyen, de azért nézd az arányokat is. Amúgy én ismerek olyat is, aki külföldön is előre tudott lépni. Szóval a válaszom: nem érdemes maradni. Ráadásul 40 fölött itt már senkinek sem kellesz, normális országban meg az a legkelendőbb életkor.
2010. júl. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
17:36-Tökéletesen igazad van!És ezért tart Magyarország ott,ahol...
2010. júl. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
5%
Szánalmasak vagytok komolyan mondom hihetetlen.Nektek semmit se jelent a haza?Ha baj van a gyávák menekülnek mint ti.Ez is az oktatáspolitika hibája.
2010. júl. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Dymo ***** válasza:
80%
ja,csak oké hogy szeretem a hazámat,de ha az nem szeret engem? sőt,megpróbál mindenhol keresztbe tenni?
2010. júl. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
87%
Én alapvetően szeretem a hazámat ,nem gyávaságból mennék külföldre,csak épp semmi kedvem bátran és hazafiasan éhenhalni.
2010. júl. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
43%
Max pár évre mennék külföldre,hogy kicsit több pénzem legyen.Hogy miért nem akarok végleg kiköltözni?Itt lakik a családom,a barátaim,itt van a legtöbb szép lány,az emberek máshol sem rendesebbek,a közbiztonság sem feltétlenül jobb máshol.
2010. júl. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
31%
A szegénységet és a rossz közbiztonságot leszámitva,nem olyan rossz itt!
2010. júl. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
68%
Magyarország egy szar, mocsadék hely, borzalmas itt élni. Diktatúra van. Semmiért nem érdemes itt élni, amilyen hamar csak lehet Nyugatra kell menni.
2016. dec. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!