Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mit érdemes...

Szerintetek mit érdemes kitanulni Magyarországon, hogyha külföldön szeretnék dolgozni?

Figyelt kérdés

Tudom, elég hülye kérdés... két év múlva érettségizem és lassan el kell már gondolkodnom, hogy milyen egyetemre és milyen szakra menjek. Pesten szeretnék továbbtanulni.

A legnagyobb álmom, hogy világot lássak... nem szeretnék itt maradni, legfeljebb pár évig. Az érdekel, hogy mit érdemes kitanulni, amivel Európában vagy akár Amerikában is bárhol el tudok helyezkedni.

Az angollal nincs problémám, a németet nem szeretem és nem is tudom. Jegyeimet tekintve gimiben 4-es, 5-ös... tanulmányi átlagom 4,3-4,4között mozog. Ha sikeresen leérettségizem és jegyeim megmaradnak ilyenek egy felsőfokú nyelvvizsgával 380-390pontom lenne.

Mit ajánlatok?


2011. júl. 28. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:
ápoló, gyógytornász, dietetikus, idősgondozó, mérnök, villanyszerelő
2011. júl. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha külföldön szeretnél elhelyezkedni akkor ilyen törvényekkel, állammal kapcsolatos munkákat felejtsd el, mert az országonként változik, pl. jogi pálya, tanár.

Amúgy szerintem azt tanuld amit szeretsz, te tudod mi érdekel téged. Nincs annál rosszabb mikor 40 éven át dolgozol egy olyan munkakörben amit utálsz.

Ha leírod az érdeklődési köröd tudunk ötleteket adni.

2011. júl. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!