Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért baj mások szerint, ha...

Miért baj mások szerint, ha kilógok a sorból szinte minden téren?

Figyelt kérdés

Úgy öltözködöm ahogyan nagyon kevés ember, olyan zenét hallgatok amit szintén nagyon kevesen ismernek. Teljesen más a világszemléletem mint az átlagemberé, más dolgoknak örülök (pl én imádom ha vihar van meg villámok, más akit ismerek az mind utálja ezt az időt). Nem szeretem a szórakozóhelyeket, kimondottan viszolygok tőlük. Filmekben is alapvetően a "gonosznak" a pártját fogom (pl a Gyűrűk Urában Szauronét, Star Wars-ban Darth Sidious-ét). Szüleim szerint később bajok lehetnek, mert így nem vesznek fel sehova, nem lesz munkahelyem.

Engem most akkor félreszültek?


2010. aug. 2. 01:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem az ízlésed dönti el, hogy felvesznek-e.
2010. aug. 2. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nyugi, ebben semmi különös nincsen, te is csak egy átlagember vagy.
2010. aug. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak az a hiba, hogy politikailag is a "gonosz" oldalon állok.
2010. aug. 2. 02:15
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
hátőőőőő, politikailag a gonosz mindenkinek mást jelent. :) de tényleg, mittudomén, amíg nincsenek gyilkos vagy pedofil hajlamaid, addig anyádéknak nem kell aggódniuk, formálódsz, ennyi. gondolom elég fiatal vagy még.
2010. aug. 2. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem ettől függ felvesznek-e vagy sem. Egyébként meg nem kell hangoztatni mindenki előtt az ilyesmi dolgaidat, én sem vagyok teljesen 'normális' a nagy többséghez képest, de nem is kötöm senki orrára a gondolataim, pont mert a legtöbben valószínűleg többé szóba sem állnának velem.
2010. aug. 2. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

"Csak az a hiba, hogy politikailag is a "gonosz" oldalon állok."


Elgondolkoztam rajta ez mit jelent. Vagy kommunista vagy vagy náci. Valószínűleg nem vagy kommunista mert az ritka hazánkban. Ha mégis az vagy akkor ne hangoztasd mert tényleg csak bajod lesz belőle.

Ha náci vagy, azt nyugodtan hangoztathatod, jobban el van fogadva Magyarországon(sajnos) mint a kommunizmus.

Nem fognak felvenni nem lesz munkahelyed? Gondolj Butaházy Gyurira. 20 milliós villája van. És pont a náci f*szságaiból gazdagodott meg.

2010. aug. 2. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
51%
Sztem meg csak 1 unatkozó hülyegyerek vagy.Te nem gonosz vagy hanem hülye...
2010. aug. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
kicsi vagy még, majd kinövöd
2010. aug. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%

Nem különbözöl, csak különbözni akarsz másoktól.

Átlagos tizenéves probléma.

Ne aggódj!

Majd felnősz és rájössz, hogy nem baj, ha az ember átlagos.

2010. aug. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
valld be magadnak, olyan válaszokat vártál, hogy "húúú nemá milyen fura vagy bvááá", mert ettől hízna a májad. de be kell látnod, nem attól különleges valaki, hogy nagyban hangoztatja a nézeteit. én megértem, amiket írsz, mert ezek rám is igazak, de nem az lenne a teendő, hogy tudomásul veszed ezeket oszt csá, rosszabb esetben még mutogatod is magad, hanem el kellene gondolkodnod ezeken a dolgokon: miért ez vagy az tetszik? miért gondolkodsz így meg úgy? tessék elfilózni ezen. nem attól különleges valaki, hogy furcsákat mond, hanem attól, hogy tud és mer gondolkodni. és a társadalom végül nem azt fogja "gonosznak" gondolni, aki egyszerűen a nagy átlaggal ellentétes véleményt hirdet, hanem azt, aki túl sokat gondolkodik, aki mindent megkérdőjelez, átformál, saját értékrendszert épít ki, ezért kiszámíthatatlan és nem fél attól, hogy szembemegy a közösséggel. de az ilyen ember büszke is egyben, nem hirdeti az eszméit, mint a piacon a krumplit szokás. szállj magadba és derítsd ki, van-e valóban bátorságod ahhoz, hogy más légy. komolyan. ha csak különcködsz, akkor nyugalom, néhány év múlva kinövöd, és szépen fel fognak venni akárhova és munkád is lesz.
2010. aug. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!