Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Rosszabb az ha egy 30 fős...

Rosszabb az ha egy 30 fős osztályban sokkal több lány lesz mint fiú? (kb. csak 5-4 fiú lesz)

Figyelt kérdés

Szeptembertől középiskolás leszek és furának tűnik nekem, hogy ennyi lány lesz. Bár lehet, hogy én reagálom túl és talán még jobb is lesz... Nem tudom.

15/L


2010. aug. 2. 16:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is volt kb 23 lány és 9 fiú, de nem volt semmi baj, viszonylag jó volt az osztályközösség, persze voltak klikkek de nem olyan durván. :)
2010. aug. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Igen, én is művészeti szakra fogok járni. Remélem meg lesz az a "kapocs" és nem lesz annyira klikkesedés. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2010. aug. 2. 17:30
 13/19 anonim ***** válasza:

Ahova én megyek nagyjából 66 embert vettek fel jó hogy ha van 5 fiú...:D

Hogy az osztályokban pontosan hogy lesz nem tudom az csak szeptemberben derül ki...kíváncsi leszek...:D

2010. aug. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is művészeti tagozatra járok, ahol 32 emberből 5 a fiú. Hát mit mondjak..fura. Az a vicces, hogy ők is elkülönülnek. Szerintem nem olyan rossz ez, el lehet viselni.

16L

2010. aug. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobb mint az mikor kevés a lány és sok a fiú.

Informatikus suliba járok,és 8 lány van a 30 fős osztályban és a szépeket úgy kezelik mint valami ribancokat,tapogatják,piszkálják,a nem olyan szépeket meg leszólják a fiúk. Persze 8 lány ugyanúgy klikkesedik mint 25,csak itt kevesebb a választási lehetőség,hogy kihez csatlakozol. Ha sok a lány akkor majdnem biztos hogy találsz valakit akit kedvelsz,és még ha a többi lány el is kezd szervezkedni ellened/ellene/ellenetek,együtt sokkal egyszerűbb elviselni.

16/L

2010. aug. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

37 fő, ebből 4 fiú.

Gondolhatod, utálok odajárni, kifogtam a plázapi/csákat, de lehet, hogy neked jobb lesz, majd úgyis meglátod.

2010. aug. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Focifan001 válasza:
100%

Látom nem mai kérdés, de azért válaszolok.

A mi osztályunk egy természettudományos osztály, biológia(és kémia), illetve matek szakkal.

23 fős az osztály, ebből 18 fiú, és csak 7-en vagyunk lányok.

Őszintén szólva, az oszályközösség a fiúknak köszönhető, anélkül, hogy bármi különöset tettek volna. A lányok sokszor aljasok, szemetek,a hátad mögött beszélnek. A fiúk jó fejek, nagyon sokat lehet velük nevetni, mindig van egy őrült ötletünk, de komoly témákról is lehet velük beszélni. Erre rátesz még egy lapáttal az, hogy férfi az osztályfőnökünk.

A kérdésre válaszolva nem túl jó, de ha jó fej lányok verbuválódnak össze, nagyon-nagyon jó osztály lehettek.

2017. máj. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Hát figyelj, nagyon nem mai a kérdés. 22 éves vagyok azóta.. :D 7 év telt el. De azért köszönöm, hogy te is megérkeztél egy válasszal. :)

A középsulit már elvégeztem rég és örülök, mert jó volt. A lányok nem voltak aljasak vagy kibeszélősek. Konfliktusok voltak. kisebb, nagyobb, de ez szerintem normális egy osztályközösségben. Én egy kis csapatban találtam meg a helyem osztályon belül. És egy fiúval találtam meg a hangot igazán. :D De én személy szerint amúgy is jobban kijöttem a fiúkkal. Ekkor találkoztam először ennyi lánnyal. Volt is zavar a fejemben. No, de végül is jól alakultak ezek az évek. Sok szép emlék köt oda. Barátok akikkel még most is találkozok néha. Mégegyszer köszi az időkapszulás választ!

2017. jún. 6. 01:31
 19/19 anonim válasza:
Az a legjobb,örülj neki.
2018. jan. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!