Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mért van hogy mindenki tökélet...

Mért van hogy mindenki tökéletes akar lenni, és a belsö már nem számit? Baj, ha normálisabbnak tartom ( fogyatékos-de szeretetre méltó) embereket?

Figyelt kérdés
sziasztok. igazábol egyenesen utálom a nyavalygos pi*ékat,akik mindenen hisztiznek. és nem aakarok én is ilyenné válni. mért az üres barbie baba z elfogadot? sokkal jobban szeretem azokat akik nem nyavalyognak az élet csapásain pedig nekik van böven. ma is láttam egy müsort amibe egy nönek le kellett vágni a lábát, apjának minden fajta agyi baja volt,van egy fogyatékos öcse, anyukája meghalt rákba.de amig élt ugy nevelték hogy ne higye azt hogy a világ neki tartozik. van egy férje és épp egészséges gyereke.mélyen megérintett hogy mondta hogy bármilyen is a családok még mindig jobb és boldogabb mint egy átlagos család. mért van hogy a világban csak a gazdagság és a külsöségek számitanak? mi a véleményeteke rröl?elöre is köszi:)
2010. aug. 4. 22:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen osztálytársam annó középsuliba pedig az nem most volt, kedves oszálytársnőmnek egszer a pizzába állt bele,aztán meg a hóesésbe esett le az a ragasztós bóvli ott fütette a körmét a hóban.
2010. aug. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia! A film, meg a példák, amit írtál, kicsit horrorisztikus, de azért neked van igazad. Ez a kirakat-létezés, ami megy mostanában, nagyon sekélyes, felületes, hitvány, stb. Tehát nem kell követned, ha te magasabbra értél már. Inkább keress olyan csoportokat, tanfolyamokat, stb, ahol hozzád hasonklók vannak.
2010. aug. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!