Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennél ha megtudnád hogy...

Mit tennél ha megtudnád hogy a lányod aki most 18 éves lesz,15éves kóra óta nemi életet él? Vagyis volt már kb 8fiú akivel lefeküdt. Ezek közül 3al csak kaland volt, a másik 5el járt.

Figyelt kérdés
Kurv@ a lányom?!?!?!?:(elvagyok keseredve mert én csak 1 ről tudtam
2010. aug. 13. 12:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/149 anonim ***** válasza:
71%
A te hibád, hogy nem tudsz vele beszélgetni és hagytad, hogy így elkallódjon.
2010. aug. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/149 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem is a te hibád.

Lehet, hogy csak téged utánoz ...

2010. aug. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/149 anonim ***** válasza:
44%

Tény, hogy korán kezdte. Te is elég engedékeny lehettél, ha volt arra lehetősége, hogy 3 fiúval a kaland kedvéért lefeküdjön. De 5 fiú, 3 év alatt, Én azt soknak érzem. De tombolnak a hormonok, persze. Egyszer így, egyszer úgy. :)

Ettől még nem k×rva, szerény véleményem szerint. Fiatal, és ezt ki akarja élvezni. De alaposan el kell vele beszélgetned!

2010. aug. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/149 anonim válasza:
74%

Dehogy az!

Bár én 27 vagyok, és nincs gyerekem (egyenlőre), de saját anyumon láttam, neki mekkora fejtörést okozott az én nemi életem. Nehezen emésztette meg, hogy abba a korba értem, mikor igenis élvezem.

Ő akkor fogta magát és azt leszámítva, hogy biztosított arról, hogy mindig minden kérdéssel nyugodtan forduljak hozzá, max szüksége lesz némi időre hogy megeméssze a hallottakat, kaptam tőle vibrátort, egy adag gumit és pár jó tanácsot, mit hogyan érdemes.


Azt tudni kell, hogy anyum elég konzervatív beállítottságú, így én lepődtem meg igazán, mikor mindezt tálalta nekem.


Azóta is hozzá fordulok először, ha kérdésem, gondom van.


Ha megpróbálsz picit nyitottabban hozzáállni a kérdéskörhöz, meglátod változni fog a lányod hozzáállása is. Nem az lesz a számára vonzó, hogy minél több emberrel tegye meg, hanem hogy minőségi élményben legyen része.

2010. aug. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/149 anonim ***** válasza:
72%

Ne aggódj, azért ennyire nem vészes a dolog. Sajnos a mai lányok, már sokkal könnyebben veszik a szexuális életet, mint régebben. Ma már az a ciki, hogy ha nem veszti el 15 évesen a szüzességét. Egyáltalán nem helyeslem, de nem is itélem el őket. Szerencsére nekem fiaim vannak, de azért azokkal is bőven van gond.

Ülj le vele beszélgetni, és próbáld meg elmagyarázni a védekezés fontosságát, bár remélhetőleg ezzel már tisztában van.

2010. aug. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/149 anonim ***** válasza:
85%

Nem k*rva. Tetszik vagy sem, ez manapság már megszokott. 15 évesen egyáltalán nem korai elkezdeni, az pedig, hogy ne legyen k*rva, a te felelősséged, hisz te nevelted.


Engem biztos bántana, hogy nem osztotta meg velem ezeket a dolgokat, de erre biztosan adtál okot.

2010. aug. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/149 anonim ***** válasza:
66%
12:29 te ismersz kamaszlányt aki bevallja otthon h szokott és szeret szexelni??? nagyon nem az anya hibája, és a lány nem kurv@, csak mai kamasz :S nem jó ez így de a világon nem lehet változtatni
2010. aug. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/149 anonim ***** válasza:
77%

A lányod nem kurv@. A kurv@k pénzért csinálják. Ellenben a rib@ncok ingyen.


Azért ne legyünk álszentek. Tény és való, én is túl korainak érzem a 15 éves kort, de azért én is voltak fiatal, én is vágytam a szexre. Az más kérdés, hogy én 18 éves koromban vesztettem el.

2010. aug. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/149 A kérdező kommentje:

Nekem ezt nem mondta el, csak egyről tudtam.Egyébként volt az a fiú akiről tudtam vele 3évig együtt volt.

Mikor volt szünet akkor feküdt le a 3al persze nem egyszerre, volt egy hosszabb akkor volt egy új kapcsolata akkor megint 1 el.

Most meg mióta vége van ezzel a fiúval, azóta3al feküdt le mind kapcsolat de nem voltak hosszú életüek.

bár most megvan neki egy, és ezt úgy látom nagyon szereti, meg úgy olvastam.

Amúgy a naplójából olvastam ki ezeket.Mert ott írosgatta hogy de sok volt, de megbánta.


Beszéljek vele, mondjam el hogy tudom?

2010. aug. 13. 12:34
 10/149 A kérdező kommentje:
És tőlem ezt biztos nem láthatta, az apjával élek immár 23éve.Nem vagyok olyan nő!!
2010. aug. 13. 12:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!