Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennél ha megtudnád hogy...

Mit tennél ha megtudnád hogy a lányod aki most 18 éves lesz,15éves kóra óta nemi életet él? Vagyis volt már kb 8fiú akivel lefeküdt. Ezek közül 3al csak kaland volt, a másik 5el járt.

Figyelt kérdés
Kurv@ a lányom?!?!?!?:(elvagyok keseredve mert én csak 1 ről tudtam
2010. aug. 13. 12:24
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/149 anonim ***** válasza:
87%

Ne ijedj meg, nincs semmi baj. Ez a párkeresés időszaka, normális, hogy még nem találta meg az igazit.H aedig nem lett terhes, akkor nyilván felelős, biztonságos szexet él. Mindenesetre beszélj vele, biztosítsd a támogatásodról, érdeklődj a fogamzásgátlásról, és mindenképp beszéld rá a tablettára! hogy menjetek el tininőgyógyászhoz, és fizesd is ki a gyógyszert. Ha a kapcsolata tartós. Ha alkalmi, akkor jó az óvszer, de hívd fel a figyelmét a veszélyeire! A mában kell élni, és ma ez a reális élet. Aki meg nem is barátkozik fiúkkal, annak az anyja a miatt aggódik.Biztosítsd, hogy neked mindig, mindent elmondhat!!

Azért nem számolt be minden fiúról, mert nem voltak fontosak. Örülj neki , hogy most keresgél, nem pedig korán férjhez menne, aztán 30 éves korában jutna eszébe, hogy ő még "nem is élt" s akkor akarná kipróbálni.

Így majd megtalálja az igazit. Esetleg arról beszélgethetsz, hogy nem kell annyira az ágyba sietni, de csak mint nő a nővel. Úgyis kezd rájönni.


Mi meg azon aggódunk, hoyg a fiam csak 3 lánnyal járt, és máris tartós a kapcsolata, és hogy nem keresgélt eleget. Ez ilyen időszak, keresés.Most tanulja a párkapcsolatot.


Őszintén, te elsőre megtaláltad? Neked nem voltak ilyen idősen fiúid? Mert ha igen, akkor te nagyon szerencsés voltál, de az a kivétel.

Én 25 éve voltam fiatal, de látnád a listámat!!:)

Viszont ! Egyetlen egyszer sem csaltam meg a párom, és aztán a férjemet sem, soha.


És szégyelld magad, ne beszélj így a saját gyerekedről! A te feladatod, hogy mellette állj!

43 nő (20 lány+23fiúgyerekkel)

2010. aug. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/149 anonim ***** válasza:
86%
Ja hogy ez baj h ne hogy megszoljanak titeket a szomszédok,hogy a 18 éves lány már nem szüzike,amugy egy nomrális anya nem olvasa a lánya naplóját öt éven keresztül.És mit szertnél apja milyen büntetés adjon neki mert nem szűz 18 évesen.Mégis meddig várjon 44 éveskoráig esküvőig. Jaztán a férj küzdhet egy béna tudaTLAN szűzzel a nászéjszakán.)
2010. aug. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/149 anonim ***** válasza:
77%
14:20 szerintem te semmit sem tudsz. Ha 15 évesen felkészült rá akkor minek éljen szűzi életet? Ha tudni akarod ( és lehet r*bancozni, k*rvázni stb) én is 15 évesen vesztettem el a szüzességemet valakivel akivel már több éve és több évig együtt voltam. És nem érzem hogy ettől édesapámnak rosszabb lett volna. Nem ettől lesz valaki rossz ember. Kezdheti valaki 25 évesen abból is lehet k*rva nem csak abból aki 15 éves volt.
2010. aug. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/149 anonim ***** válasza:
74%
ELŐZÖNÉL A PONT.
2010. aug. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/149 A kérdező kommentje:

Persze, én sem találtam meg rögtön az igazit, nekem is volt kapcsolatom.

De szerintem ez feletébb fertelme viselkedés volt a részéről, és nagy csalódást okozott nekem hogy minden fiúval elérték az ágyat.

Mert szerintem a szex úgy müködik ha együtt vannak jó ideje és és lelkileg is ott van nem csak testben.


Na meg persze most kezdek rájönni hogy elég sokat hazudott, hisz a kapcsolata ami volt neki hosszú arról is azt tudtam hogy a 3 év alatt vagy 5ször feküdtek le.

De olvastam hogy amikor diszkóba engete el, a fiúhoz ment.


Legszivesebben felpofoznám, de nem teszem.Ha hazajön a munkából leülök vele beszélgetni.

Hogy mindent mondjon el nekem.

2010. aug. 13. 14:30
 56/149 anonim ***** válasza:
98%
Istene 5 ször lefeküt a párjával sajnálod tőle.Szerinted elmondaja őszintén neked szerintem nem,pofozd csak fel poén az lenne ha közölné hogy ott a naplóm olvasd ki belőle.tuti h tudja hogy olvasd.18 éves nem 10 éves retardált.
2010. aug. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/149 anonim ***** válasza:
86%

Nem beszélik ki. A lányod ezzel a nyolccal a visszafogottak közé tartozik. És a 15 se számít ma extra korinak.De nem is lenne jó: minek cövekelne le egy valaki mellett ilyen fiatalon, ha rájön, hogy mégsem ő az igazi?

Mikor lefeküdt vele, nyilván azt hitte, ásó-kapa-nagyharang - aztán mégse. A szerelem ilyen!

Beszélgess vele, de tapintatosan. a naplót ne említsd, mesélj a te kalandjaidról, és kérdezd, kit szeret. Ha megnyílik, csak aztán kérdezd, hogyan! A naplót többet ne olvasd! Azt nem neked írták! Nem a te szemednek való.

De ne aggódj! Ma a curveság egyáltalán nem itt kezdődik. Kis faluban sem. Majd ha kettővel elsz egyszerre, meg nem emléxik arra a négy névre péntekről, akkor beszélj a fejével! Nagyon durva dolgok vannak, a te lányod normális.

Aztán meg gondold át ezt is: A barátnőm kislánya 16 éves. (plátói) szerelmes egy 42 éves 7 gyerekes cigányemberbe. Nem tudják őt lebeszélni. Az ő szülei boldogak lennének , ha a kislányuk a kortársait váltogatná, uram bocsá' hetente. Mert az lenne az életkorának megfelelő viselkedés. De nem!!Ez a rögeszméje. Hidd el, próbáld elképzelni. Ők boldogok lennének, ha hol ezzel, hol azzal a kortársával járna. Te hány fiúval jártál? És a te akkori barátnőid?

2010. aug. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/149 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem hozá ment az elsőhöz aztán most fáj hogy a lánya viszont élvezi az életet és keresi az igazit,és nem megkeseredett feleség akar lenni egy férfival az életében...
2010. aug. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/149 anonim ***** válasza:
29%

itt senki nem tud olvasni??? amúgy baromi könnyű a másikat lehülyézni. Kikérem magamnak, hogy semmit nem tudok. Sokan gondolják még azt, hogy 15 évesen érzelmileg nem lehet érett senki (se fiú, sem lány) a szexhez. 15 éve ezt még tudták! csak most divat lefeküdni 13-15 évesen. és csak most divat pár hét után!

15 éve a legtöbb fiatalnál 14-15 évesen az volt a nagy szám, ha csókolózott! MODERÁLD MÁR MAGAD, aki lehülyézel másokat (ld. "nem tudsz te semmit"). Azért mert más a véleményem, azért nem vagyok hülye. szép kis hozzáállás! minden konfliktust igy rendezel az életben??

2010. aug. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/149 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mi a baj!


Hogy Te már kiállítottad a lányod bizonyítványát (hisz leírtad, te igenis k-nak tartod) és most itt igazolást vársz hozzá idegenektől.


Hogy azon aggódsz, mit fognak szólni a kisvárosban, ha kiderül.


Hogy normálisnak tartod, hogy apu előtt titkolózni kell.


Én idősebb vagyok tőled, és totál másképp gondolkozom, viselkedem a gyerekimmel, mint te. Nem kötelező mindenről beszámolniuk, tiszteletben tartom, ha valamiről nem akarnak, de bármiről beszélhetnek velem és előttem. Attól se borultam ki, amikor pl a fiam azt mondta, ő bizony szívesen kipróbálná 2 lánnyal, pedig nem illik bele az én értékrendbe. Ha nem beszél róla, akkor is köztudott, hogy a fiúk(lányok) is szoktak néha fantáziálni erről arról és van, aki meg is teszi.


Sajnos velem pont így viselkedett az anyám, mint te a lányoddal, ez miatt a mai napig nem vagyok vele őszinte. (Igaz, én csak azért lettem megbélyegezve, mert a vőlegényemmel még az esküvőnk előtt lefeküdtem, de számára az is megbocsájthatatlan bűn volt és azon jajveszékelt, mi lesz, ha kiderül a környezetünkben?!)

2010. aug. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!