Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit tennél, ha megtudnád,...

Mit tennél, ha megtudnád, hogy egy ideje drogkereskedésből él egy közeli ismerősöd?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy pár hónapja elvesztette a munkáját az illető személy, aki fontos számodra, közel áll hozzád, és füvet árul (és fogyaszt is), ebből tartja el magát. Mit tennél? Próbálnád leállítani? Hogyan? Mi ilyen helyzetben a legjobb megoldás?
2011. okt. 27. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Vennék tőle minden hétvégén.
2011. okt. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 WorfHadnagy ***** válasza:
89%
Van olyan ismerősöm, aki benne van ilyen drogos ügyekben, de igazából én le tudom szarni a világot anyag nélkül is. :-D
2011. okt. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Antimod ***** válasza:
Ha jól keres vele, aligha. :S
2011. okt. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Antimod ***** válasza:
Mármint aligha tudnám. (Előző vagyok.)
2011. okt. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Próbálnék még jobban a közelébe kerülni, hátha ad nekem ingyen
2011. okt. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám neki hogy egy az én placcom és ha nem akarja hogy kiszedjem a beleit aztán felakasszam egy fára akkor virítani fog védelmi pénzt minden héten kedden.
2011. okt. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a tippet,hogy kérjek tőle, de nem élek ilyesmikkel.

Én őt féltem, és nem akarom, hogy baja legyen ebből... Sem a fogyasztásból, sem a terjesztésből. És szeretnék segíteni neki, de nem tudom hogyan csináljam. :(

2011. okt. 27. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!