Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért hagyja el sok Magyar...

Miért hagyja el sok Magyar Hollandiát mostanság?

Figyelt kérdés

Néztem pár magyar vloggert akik Hollandiában éltek, de az elmúlt 2 évben mind a 3-an elhagyták Hollandiát.

2 haza költözött egy meg Németországba.


Ennyire rossz a helyzet most Hollandiában a Covid miatt vagy már nem éri meg ott lenni anyagilag?


Nagyon szép és rendezett ország, de tudom, hogy ott a legmagasabb az adó sajnos🙁



2021. ápr. 11. 00:12
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Jönnek haza Fiattal.

Annyira jól teljesít az ország. Itt a legboldogabb az élet. Tele vagyunk pozitív jövőképpel. Minden 16-30 év közötti tudja, hogy megéri itt élni és könnyen el tud indulni az önálló életben.


Jah, nem.


Vacak a Forint, erős az Euró Olcsók az ingatlanok külföldi bérből. Remote lehet dolgozni, itt kicsit sem olcsóbb az élelmiszer, mint Németországban, sőt! Németből szoktam hozni haza kaját, mert ott olcsóbb.

Nem tudom, miért jönnek haza, hacsak nem a kedvező gyerek fejpénzek miatt. Jól be fogják szopni, mert röghöz kötést jelen mind a csok, mind a babaváró.

2021. ápr. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különös nem történt, ez természetes jelenség az emberek jönnek-mennek, van aki kiköltözik, van aki haza. Az, hogy pont a vloggerek is hazajöttek szerintem csak véletlen. Nincs nagyobb elköltözési hullám Hollandiából.
2021. ápr. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem sokkal magasabb az adó ott, mint nálunk. Az áfa alacsonyabb is pl. Hollandiában.
2021. ápr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!