Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek az egyedüllét...

Szerintetek az egyedüllét feltud érni a világ egyik legnagyobb fájdalmával?

Figyelt kérdés

úgy értem, hogy szerintem borzasztó dolog az ha valaki egyedül van és nincsen senkie (nem szerelemre gondolok)

Úgy gondolom ez a legrosszabb dolog...jól gondolom, vagy csak hülyeségeket makogok?


2010. aug. 29. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez függ az embertől is, én is egyedül vagyok, nincs senkim de én ennek örülök.
2010. aug. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
jól gondolod, szerintem is
2010. aug. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Bolondság:)

Attól még lehetsz boldog,hogy nincs senkid..szerezhetsz barátokat.

És a betegség(halálos,különleges betegségek) nagyobb szenvedés..lelkileg is,meg mindenhogyan!

2010. aug. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
dehogyha van melletted vki mikor beteg vagy úgy jobb mintha nem lenne senkid
2010. aug. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem fel, és tényleg embertől függ, de nekem szörnyű érzés.. olyankor..
2010. aug. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Is-is.

Nagyon sokszor vagyok én is egyedül.De nem mindig érzem magam magányosnak.

ha van valami bajom, (betegség, lelki dolgok)akkor nagyon rossz.De egyébként nem.

2010. aug. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nekem csak érdekbarátaim vannak,pedig elég könnyen barátkozom....

A Falumban nem nagyon van kivel barátkozni...itt ilyenek az emberek...

Egyébként én már hozzászoktam és így érzem jól magam...

Szerelmi gondjaim hála a jó égnek nincsenek,mert nem is akarok szerelmes lenni(magánügy),szóval ilyen "apróságok" miatt nem kell aggódnom...


Ha mégis vannak gondjaim magamban megoldom...ennyi !

2010. aug. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem felérne. Nem szeretnék egyedül maradni soha. Az nagyon rossz dolog. (nekem) Most nem arra gondolok, hogy néha egyedül lenni, hanem, hogy nincs családod barátaid, akire számíthatsz, akihez szólhatsz. nekem kell, hohy legyen mindig valaki körülöttem. :D De ez egyénfüggő. 17/L
2010. aug. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én megőrülnék ha teljesen egyedül lennék, ha nem lenne kivel beszélni.

Így is egyedül érzem magam mert a haverok sz@rnak rám, egész nyáron nem hívtak sehova, amúgy is kevés haverom van.

Most csak a családom van nekem.

2010. aug. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

csak onnan jött a kérdés, hogy vollt egy időszak, mikor egyedül voltam és az szar volt.

nem vagyokk ego és nem is "sajnáljatok meg" miatt mondom.csaki a kérdésT IS NAGGYÁBÓL UGY ÉRTETTEM, HOGY EGYEDÜL,nincs akire számíthatsz, nincs akivel beszélgess, senki nincs aki megértene. Kiváncsi voltam, hogy ez az érzés felér e bármilyen emberi rosszindulattal vagy hasonlókkal..

2010. aug. 30. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!