Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy kérjek tőle bocsánatot?...

Hogy kérjek tőle bocsánatot? Vagy mit mondjak neki? Tudom, nehéz lesz .

Figyelt kérdés

Össze vesztem az egyik barátnőmmel, de már 7 hónapja..

Igazából, egy fiú miatt történt az egész.. Össze jöttem a palijával, pedig még szerette a csaj a palit (és én ezt tudtam) .. Nagyon nagyon durván össze kaptunk. Durva dolgokat vágott hozzám, bár meg is értem!!

De szeretnék valahogy bocsánatot kérni tőle :/ .. Tudom, hogy kb 10% esély van arra, hogy megbocsásson :S .. Mert NAGYON meg utált, de tényleg nagyon. A többi barátnőjével együtt. Állítólag még meg is akar(t) "tépni".

De amikor a palival együtt voltam, eléggé lelkisismeretfurdalásom volt! De komolyan!.. Nem is voltunk sokáig együtt, mert nem volt így jó nekem...

Hogy kérjek tőle bocsánatot? (levélbe szeretnék) Mit írjak neki? Hogy kezdjek hozzá? Vagy felesleges?


Köszönöm a válaszokat előrre is!


2010. aug. 30. 14:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Tudod, ha ez így működne, akkor bárki bármit megtehetne a másik emberrel, majd utána bocsánatot kér. Szerintem hagyd őt, keress másik baráti kört, de legközelebb előbb képzeld magad a másik ember helyébe, máris tudni fogod, hogy megtegyél valamit, vagy jobb ha kihagyod.
2010. aug. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
ez a legundorítóbb dolog volt a világon. aki ilyet megtesz... látatlanban megvetlek, szerinted csak ugy simán megbocsát?
2010. aug. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Sajnos nem látok rá sok esélyt
2010. aug. 30. 15:29
 14/20 anonim válasza:
én a helyedben hanyagolnám ezt a bocsánatkérést... ha akkor ott nem volt eszed, most már utólag ne csinálj semmit, úgyse tudsz azon változtatni, h utál ami teljesen jogos is
2010. aug. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Bennem az a gondolat merült fel - és talán a bnődben is fel fog: hogy miért vártál a bocsánatkéréssel 7 hónapot? Ha már akkor is lelkiismeretfurdalásod volt, mikor együtt voltál a sráccal, miért nem kértél akkor bocsánatot?

Vagy, amikor szakítottál vele (mert azt mondtad nem tartott sokáig), mert gondolom az se tegnap volt.


Szóval... miért jött most ez elő benned? Talán ezzel lehetne indítani...

Mert azt nem hinném, hogy azért akarod, hogy újra öribarik legyetek, mert akkor már sokkal hamarabb léptél volna. Talán a hírnevedet akarod helyretenni? Vagy a lelkiismeretedet akarod tisztára mosni?

Nem mindegy a szándék... mert aszerint várható el az ő lépése is. Ha önmagad miatt fordulsz hozzá bocsánatért, akkor nem fogsz kapni és nem is "érdemled" meg szerintem.

2010. aug. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Hamarabb is terveztem már, csak olyan bizonytalan vagyok ezzel kapcsolatban. És magam sem tudom, mi lenne a helyes :S .. Vagyis, tudom, hogy bocsánatot kellene kérnem tőle, de nagyon nem valószínű, hogy meg bocsát.. Így hát nem tudom mit tegyek.
2010. aug. 30. 15:45
 17/20 anonim ***** válasza:

ez ilyen

a legtöbb lány ráhajt a bnője pasijára

ő csak akkor fog megbocsátani, ha majd röhöghet rajtad, mert viszakaptad

ez a rivalizálás

ebben nincsenek tiszta lapok/lelkiismeret/megbocsátás

max csak színlelheti, de soha nem lesz már igazi bnő

nem bízhatnál benne

ha megjátsza magát, hogy megbocsát, vigyázz vele nagyon, mert hátba fog támadni!

tuti.

2010. aug. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Utolsó..

igazad van amúgy :S

2010. aug. 30. 15:58
 19/20 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de ezt már elbuktad, elkéstél vele. Én is jöttem már össze a barátnőm volt barátjával, de én azonnal megmondtam a lánynak, és bocsánatot kértem tőle, amiért úgy érzi, hogy elárultuk őt...

Így se beszéltünk legalább 1 évig....utána valahogy megint beszélgetni kezdtünk egy közös barát által, de már soha se lett olyan a kapcsolatunk. És igen, utólag én is nagyon megbántam..

Szerintem hagyad az egészet, de tanulj belőle. Ennyi idő után már felesleges bocsánatot kérni, csak felszakítanád a régi sebeit. Szerintem már pont megemésztette úgy , ahogy magában, nem kell ezt már bolygatni. Őt már elvesztetted, fogadd el.

2010. aug. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

ilyenkor azé a csont, aki erősebb.

ez természetes

ha pl egy srácnak tetszik a lány, de rányomul egy haverja, és azzal jön össze a csaj, hát akkor ez van.

és ezt pasik mondták nekem!!!!

2010. aug. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!