Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy olyan ember hogy tud...

Egy olyan ember hogy tud változtatni azon hogy ne legyenek előítéletei az emberknek róla?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
milyen ember?
2011. máj. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha olyan stigmát viselsz, vagy kisebbséghez tartozol, akkor semmit nem tudsz tenni az előítéletek ellen. Mindig lesznek olyanok, akik kapásból megbélyegeznek, anélkül, hogy megismernének. De az ellenkezőjére is van példa szerencsére. Nem kell mindenkinek a véleményére adni.
2011. máj. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ja nem a bőr színemmel van baj!:)

Fiatal koromban nagyon rossz gyerek voltam és egy bunkó paraszt voltam,kamasz koromban!Már pont az ellentetje vagyok,sokat változtam,de mindig van egy olyan érzésem ha egy régi osztálytársal találkozom hogy még biztos mindog olyannak állítt be!

2011. máj. 24. 22:10
 4/7 A kérdező kommentje:
Szoval úgy érzem hogy biztos megbélyegeztek!
2011. máj. 24. 22:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez így van, nem sokat lehet ellene tenni.

A gimis osztálytársaim a mai napig azt hiszik, hogy még mindig akkora nőcsábász vagyok mint akkoriban, pedig már negyedannyira sem. :(

2011. máj. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenkit elkonyvelnek valamilyennek. A tetteiddel tudod megvaltoztatni ezt, de hosszu idobe fog telni, mig mindenki latja, hogy megvaltoztal. Nem masnak kell megfelelni egyebkent. Az embereknek mindig lesznek eloiteleteik. Te lehetsz akarmilyen jo, sosem lesz olyan, hogy mindenkinek tetszik, ahogy elsz, amit csinalsz.
2011. máj. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha sok embert bántottál, akkor ők nem fognak rád másképpen nézni, ez elég egyértelmű, nem hibáztathatod ezért őket, és valószínű azok sem akik megtudták mit művelték velük, ez van, nem mondom, hogy sajnállak ezért, tedd jóvá a dolgot.

Ezt azért mondom, mert engem nagyon bántott egy srác annak idején még suliban, olyannyira, hogy 4évig gyomorgörccsel jártam suliba, át is tehettem volna másik osztályba, de nem tettem, mert én nem vagyok bunkó, de a mai napig haragszom rá, és ezt csak azzal tehetné jóvá ,hogy bocsánatot kérne, de úgy sem fogja.

Ha tudod kiket bántottál meg, és tényleg szeretnéd jóvá tenni, írj nekik, hogy sajnálod.

egyébként ellentettje csak a számoknak van, a szavaknak ellentéte van.

2011. máj. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!