Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyenek...

Mit tegyek, hogy ne legyenek ilyen nagyra törő ambícióim? 16L

Figyelt kérdés
Mindenben mindig a maximálisra törekszem és amit úgy érzek,hogy nem tudom magamhoz méltóan teljesíteni,abba bele sem kezdek.Nem találom a helyemet és mostanában minden olyan távolinak tűnik.Két hete ki sem mozdultam otthonról,mert a pénztelenség miatt nem tudom azt csinálni amit igazán szeretnék.Kezdek teljesen elkeseredni.Hogyan tudnék lemondani az álmaimról, hogy boldog legyek a jelenlegi átlagos életemben?
2011. júl. 29. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi az almod? Azert nem mindegy, hogy mennyire realisztikus.


A nagyra toro ambiciokkal nincs semmi gond, mert igy tudsz a legjobban a celod fele haladni, csak nem mindegy, hogy mi a cel.

2011. júl. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne mondj le az álmaidról...
2011. júl. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Minek foglalkoznál olyannal, amihez nem értesz?


Hitlerből se úgy lett nagy ember, hogy 5-ös volt fizikából...

2011. júl. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Változtass az életeden hogy ne maradjon átlagos és meg tudd valósítani az álmod.


Nekem nagy álmom egy BMW. Ahhoz hogy meg tudjam venni kell 3 millió. Mivel a szüleim nem gazdagok ezért nekem kell rá gyűjtenem. Nyelvet fogok tanulni és külföldön szeretnék dolgozni.

Na neked is valahogy így kellene gondolkodnod.

2011. júl. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kell lemondani róla, inkább el kell érni, amit akarsz! Ha tényleg nagyra törő ambícióid vannak, akkor gondolom meg van már legalább a lelkedben a küzdési vágy, át kell helyezni ezt a mindennapokba is.

Egyébként ne ülj otthon ennyit, ez nem egészséges se testileg, se lelkileg. Ha esetleg nincsenek barátaid akik elmennének veled legalább sétálni egyet, akkor indulj el egyedül, legalább ennyire mozdulj ki, szerintem emiatt kezdesz szétcsúszni kicsit. Nem jó csak a gondolataiddal lenni egyfolytában. (persze néha jó, de az írásodból ítélve rád most nincs ez jó hatással)

2011. júl. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!