Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A suliba miért nincs olyan...

A suliba miért nincs olyan gyerek aki nem is balf**z meg nem is partyface?

Figyelt kérdés

van egy haverom akivel tök jóba vagyok, ha egy csomó olyan gyerek lenne a suliba nagyon sok barátom lenne



de itt a legtöbb gyerek egész évben röhögő partyface, "nincs meg az azonos hullámhossz":S


olyan szomorú vagyok ,xar a kedvem egész délelőtt , már a középsuli óta mert nincs haverom a suliba


2010. szept. 1. 22:19
 1/8 A kérdező kommentje:
és a nyelvtan sem megy jól
2010. szept. 1. 22:21
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert magántanuló vagyok jelenleg. :P
2010. szept. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kár
2010. szept. 1. 22:32
 4/8 anonim válasza:

Nálunk is ez volt, mégis túléltem. Az osztályomból azon kevesek közé tartozok, akit fel is vettek egyetemre...

Nálunk volt egy fiú csoprort, meg két lánycsoport. Az egyik lánycsoport a menő fiúkkal volt, a másik tagjai szolidabbak voltak. Én mindkét csoportból kimaradtam, volt az osztályomból 1 barátnőm. Aztán később eggyel felettem és eggyel alattam járókból is 1-2. Szóval ez nem sok.

Nekem is rossz volt hallgatni, hogy most mennek moziba, most mennek sütizni, meg ki tudja még hova, én meg egész nap otthon ültem, ha nem volt suli. Viszont volt rengeteg időm tanulni, és jó tanuló is voltam, így ez kicsit kárpótolt.

2010. szept. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ez valami elrettentő!!!A káromkodás,az felsőfokon megy magyarul a lehető legcifrábban is,de az angol szavakat,amikre vannak magyar megfelelők is.....Hovatovább a magyarok is felveszik a szlovákok stílusát.Lassan már a híradót is nemzetközi nyelven nézhetem hazai csatortnán!Térjetek már észre! A MAGYAR NYELV LEGENDA AZ EGÉSZ VILÁGON!
2010. szept. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Figyelj a látszat sokszor csal,nem lehet minden ember teljesen egyforma.Én is megismertem olyan lányokat akik r****ncnak látszottak előszőr ,mégis kiderült alapjában véve kedves lányok és azért ki lehet velük jönni.Szóval próbálj ismerkedni,beszélgetni,lesznek olyanok akikikkel tudsz majd haverkodni.
2010. szept. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
10:33 ezt most kinek szántad?
2010. szept. 4. 22:22
 8/8 A kérdező kommentje:
van haverom ,de olyan hogy barát már nagyon rég volt....
2010. szept. 4. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!