Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Oroszok miért ilyenek? Vagy...

Oroszok miért ilyenek? Vagy csak én tapasztaltam ezt?

Figyelt kérdés
Voltunk már több hotelben is nyaralni,Tunéziában,Egyiptomban pl és mindig az oroszok csinálták a fesztivált. Az étteremben nem birtak viselkedni,normálisan enni,hangoskodtak. Akkor pucéran,IGEN pucéran fürödtek a medencében,nők is,férfiak is. Innivalót csak 10 órától lehetett volna kérni,de nekik már reggel nyolckor kellett vodkát adni.Este pedig a diszkóban olyan részegre itták magukat,hogy odahánytak,elaludtak,volt amelyik be is csurgatott részegségében vagy egyszerűen csak nem találtak bele a kulcslyukba,másokhoz kopogtattak,hogy engedjék be őket...Valakinek van normális orosz ismerőse?Vagy csak amikor elmennek nyaralni,akkor ilyenek?Bocsánat,nem vagyok rasszista és nem szeretnék senkit megbántani,de ez feltűnt az oroszokkal kapcsolatban.

2021. okt. 26. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nekem sok olyan dolog pl a feketékkel tűnt fel ami nem tetszik...

Nem mindegyik ilyen szerintem, csak nagyobb százaléka mint más népeknek, és ott nálunk viszonylag megszokott már gondolom xd

2021. okt. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
57%
Vodka
2021. okt. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ilyen oroszokkal találkoztam. Ott se egyforma mindenki.
2021. okt. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Tesóm régen a Balaton parton dolgozott, több hotelben is. Volt ott minden nép, de a németekkel volt mindig baj. Folyton részegek voltak, szemeteltek, sörös üvegeket törtek össze, ablakot, üvegajtót törtek be, összehányták a hotelt, lehugyozták az épületben lévő cserepes növényeket stb. Ennyiből a németek se jobbak.

Anyósom Oroszországból jött és az édesanyja is ide költözött pár éve. Inni és bulizni tudnak, azt nem tagadom, házavatón a néni konkétan az asztalon táncolt. 😄 De ennyiből bármelyik népre rá lehet aggatni. Nyaralásnál meg pláne lazít az ember és sokan túlzásokba esnek.

2021. okt. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, nyaralásnál a többség egy kicsit elengedi magát. De amúgy tényleg nem csak az oroszok ilyenek. Német, angol turisták szintén gyakran ilyenek.
2021. okt. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Az oroszok józanul is elég bunkók tudnak lenni. (Előfordul velük is, hogy józanok).
2021. okt. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha Egyiptom alatt az ilyen húsz éve épült üdülővárosokat érted, az egész Európából ezt a proli réteget vonzza, csak az oroszok vannak a legtöbben, ezért feltűnőbbek. Ha bármi olyan egyiptomi városba mész, ahol úgy ötven kilométeren belül van egy múzeum vagy ókori műemlék, akkor az oroszból se azt a réteget vonzza, ahol Szása bebaszva kurjongat, Natasa meg tangában táncol az asztalon.
2021. okt. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, milyenek a tipikus oroszok? Olyanok, akik biztos nem röpködnek Tunéziába. Örül, akinek van egy nem penészedő, erkélyes panellakás. Talán nem a rendszerváltás fertőjében kitollasodott újgazdag bunkó tolvaj söpredéke alapján kéne megítélni egy-egy nemzetet.


Magyarokról is biztos szépeket gondolnak egy-egy ilyen dalmáciai jachtparádén...

2021. okt. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Prágai, külvárosi szállóban találkoztam velük. Nem a felső tízezerből voltak, elégbunkón viselkedtek.

Sokszor jártam Moszkvában, tapasztalatom szerint a svájciak kulturáltabbak, ápoltabbak.

2021. okt. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8 Tunézia mondjuk pont nem „rendszerváltás felhőjében kitollasodott újgazdagok” nyaralóhelye, simán középosztály, ahogy Hurghada is.
2021. okt. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!