Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gólyák avatására valami...

Gólyák avatására valami érdekes de nem túl durva és gusztustalan feladat?

Figyelt kérdés

Bármi jöhet igazából, de legfőképpen olyanok érdekelnének amik nem túl gusztustalanok és piszkolósak (pl. egymás tejszínhabbal való befújása meg ilyesmi), és nem is túl durvák (pl.vetkőzés vagy bármi megalázó), mert a tanárok úgyis cenzúrázzák, tehát nincs értelme. Olyan választ nem kérek, hogy volt már sok ilyen kérdés, megnéztem őket, de igazából nem lettem sokkal okosabb, mindenhova ugyanazt írták. Szóval bármi kreatívat :) Esetleg weboldal is jöhet, ahol ilyenek vannak fent, azokat is nézegettem.

Előre is köszönöm a segítséget!


2010. szept. 4. 14:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
az unokatesóm pont most volt egy gólyatáborban. Nekik azt kellett, hogy be kellett kötni a szemét két embernek, egy lánynak és egy fiúnak. Majd felállították őket, és felakasztottak a plafonra egy cérnán/madzagon (ami nem szakad el) egy becsomagolt csokit. És kötött szemmel kellett kibontaniuk, szájjal. Unokatesóm még fizetett is volna 1000 FT-ot mindenkinek, fejenként, ha cserélhet valakivel a feladatban, de a fiú élvezte :) És szerintem ez nem is durva feladat.
2010. szept. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Kotyvassz össze mindenféle kaját és etesd meg velük. Persze ne olyat, amitől kórházban fognak kikötni, csak finoman... (pl. krémes+mustár, vagy virsli tejszínhabbal).
2010. szept. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Vannak feladatok, ami nélkül ne lehet gólyát avatni, ilyenek a sorversenyek. Pl.: alma végigadása csak szájjal, lisztből fehér csokit enni, ilyesmi. Nekünk pl ezek voltak anno gólyaavatáson. Ha cenzúrázzák, akkor gondolom, nem egyetemi gólyákról van szó, szóval pia sorversenyek, piával kapcsolatos feladatok kiesnek.
2010. szept. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
VELÜNK CSINÁLTAK OLYAT IS, HOGY RUHÁKBÓL KELLETT EGY KÖTELET CSINÁLNI. CSAK AZOKAT A RUHÁKAT HASZNÁLHATTAD, AMIK RAJTAD VOLTAK (MERT UGYE EGY CSOPORTOS JÁTÉK VOLT, 5-6 FŐ ). ILYEN, HOGY CIPŐKET LEVETTÜK, CIPŐFŰZŐNÉL ÖSSZEKÖTÖTTÜK ŐKET, ZOKNIKAT, FIÚK A PÓLÓKAT, LÁNYOK IS :D. EZ VOLT AZ EGYIK AMIRE EMLÉKSZEM. A MÁSIK PEDIG, KAPTUNK 2 DB NYERS TOJÁST ÉS A KÖRNYÉKEN AZ EGYIK HÁZBAN MEG KELLETT SÜTNÜNK TOJÁSRÁNTOTTÁNAK, AHOVA BEENGEDTEK, AZTÁN VISSZAVINNI AZ EREDMÉNYT. AKI A LEGGYORSABB AZ NYERTE. A KÖTELESNÉL MEG ÉRTELEMSZERŰEN, AMELYIK A LEGHOSSZABB.
2010. szept. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk olyanok voltak (közép iskolában), hogy ki kellett sminkelni egy lányt és egy fiút, majd elmentek a közeli TESCO-ba és venniük kellett egy kiflit ÁFA-s számlára. Olyan is volt, hogy ki kellett menniük 10 aláírást gyűjteni. Tojásdobálás, vízzel teli tálból ki kellett halászni az almát szájjal.
2010. szept. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%

szokásos puszi számlálgatós feladat?:D:D

Nekem pl azt kellet, hogy az osztály legrondább fiúját kiválasztották(én lány vagyok), ki kellett sminkelnem, majd a 3 osztály közül az nyert, amelyik lánynak az arcán a legtöbb puszi volt.(a feladathoz ugye 3 csaj, és 3 ronda fiú kell)

Mondanom sem kell smink repült a kukába(amit amúgy nekünk kellett vinni)


De tleg am fősulis vagy?vagy középsulis?

2010. szept. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%
ja elfelejtettem oda írni, hogy ezt meglehet játszani úgy is , hogy pl 1 csaj puszilgat 1 pattanásos gyereknek a hátát.(valószínű sz is pattanásos.:D)
2010. szept. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

nálun olyan volt tavaly / ami minden évben van állítólag/, hogy egy fiúnak és lánynak bekellett bujnia egy lepedő alá és at kellett venniük a másik ruháját egy x időn belül.

Meg olyan is volt, hogy egy autó formájú bilire rákellett ülni /annak teteje is van/ a tetejét rá adták a fejünkre meg egy fülhallgatót adtak amibe szolt a zene és azt kellett énekelni és a többinek kiellett találni.

VOltak azok a szokásos kéznélkül egyék-igyák ezt meg azt.

2010. szept. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket, jöhetnek még! Az első válaszoló ötlete tetszik, a többi sem rossz, viszont aki a trutyit ajánlotta, annak üzenem, hogy pont ezeket a gusztustalan dolgokat szeretném elkerülni :D

Továbbá az a lényeg, hogy nem versenyre megy ki az egész, az a lényeg hogy megcsináld a feladatodat és kész.

Amúgy középiskola.

2010. szept. 4. 16:26
 10/17 A kérdező kommentje:

Ja, és sajnos a városba sem engednek ki, ezek kizárva.

A lisztből fehér csoki szintén jó ötlet, ilyen stílusú jöhet, csak trutyis ne.

2010. szept. 4. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!