Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gólyák avatására valami...

Gólyák avatására valami érdekes de nem túl durva és gusztustalan feladat?

Figyelt kérdés

Bármi jöhet igazából, de legfőképpen olyanok érdekelnének amik nem túl gusztustalanok és piszkolósak (pl. egymás tejszínhabbal való befújása meg ilyesmi), és nem is túl durvák (pl.vetkőzés vagy bármi megalázó), mert a tanárok úgyis cenzúrázzák, tehát nincs értelme. Olyan választ nem kérek, hogy volt már sok ilyen kérdés, megnéztem őket, de igazából nem lettem sokkal okosabb, mindenhova ugyanazt írták. Szóval bármi kreatívat :) Esetleg weboldal is jöhet, ahol ilyenek vannak fent, azokat is nézegettem.

Előre is köszönöm a segítséget!


2010. szept. 4. 14:49
1 2
 11/17 maxhell válasza:
81%
Esetleg tojásbukfenc :) Valaki bevesz a szájába egy tojást és bukfencezik 20-at időre, és zenére. utána fut egy felfestett csíkon 50 métert, amit persze nem biztos hogy meg fog tudni tenni egyenesen, majd ott egy lavorba kiköpi/leteszi. Ha még egészben van az plusz pont, ha már darabokban, akkor meg gratulálni kell neki és nevetni :)
2010. szept. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
81%
Én is merítek néhány ötlete, mert mi is most vagyunk 12.-esek, így mi szivatunk:) Bár nem lehet dúrva, mert az öfőjük a föci tanár, ésmondta, ha bántjük a kicsikéjüket, találkozunk föcin:P (így is elég buktatós fajta):D
2010. szept. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Előző, én most vagyok elsős és az ofőm föcitanár, és ő is beszélt a 12.-ekkel:D Melyik városban laksz?:D
2010. szept. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nálunk olyanok voltak, hogy csokiba lyukat kellet nyalni törés nélkül, a limonádé összetevőit külön-külön meg kellett enni, diákigazolványt szájjal átadni a másiknak, lánynak tojást átjuttatni a fiú hosszúnadrágjának egyik szárából a másikba, mély, vízzel teli tálból kienni a fokhagymát, hányásig inni a vizet, vagy még azutánig, ameddig bírod. A gólyákat telefújkálták borotvahabbal leöntötték vízzel stb. Volt akinek lisztet szórtak, tojást dobtak a hajába és úgy öntötték le vízzel. Na annak másnapra tészta lett a hajából. (Igaz, ez táborban volt)
2010. szept. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Nekünk volt karaoke, zenével a füledben éneklés, ránk evés(fiú+lány madzagról, kéz nélkül), 1 pohár citromlevet meginni és pár citromkarikát megenni, betűtésztából 4 soros verset kirakni, amit ott költesz.

kár h nem engednek kimenni, mert nekünk volt aláírás gyűjtés és pénzért utcazenélés

2010. szept. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
ezek nagyon jók :D
2011. dec. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

szia :))

te hova valósi vagy???

mert én vajdasági vagyok és még nem hallottam gólya avatásról...vagy ilyesmiről..(csak táborban) oO

2012. szept. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!