Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Előfordult már veled, hogy...

Előfordult már veled, hogy buliból ittasan mentél haza? Mit szóltak a szüleid?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 23:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
megdícsértek...mai napig dícsérnek érte
2010. szept. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Nem vették észre, volt annyi eszem, hogy ne reklámozzam. Amúgy nekem apám anno azt mondta, hogy a ihatok, mert másnapra kialszom, csak ne drogozzak.
2010. szept. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen előfordult fénykoromban minden egyes szombaton. :D

Nem szóltak semmit, mert hiába voltam részeg, olyan halkan közlekedtem otthon és vonultam el a szobámban, hogy észre sem vették. Legalábbis úgy csináltak. :D

2010. szept. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Előfordult. Nem vették észre, csak a másnapot. Általában vicc tárgyát képezte. :-)

Normálisak voltak, igaz, nem is minden hétvégén fordult elő, hanem úgy max. egy félévben egyszer.

2010. szept. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Akármennyit is ittam mindig jó halkan osontam be,ha netán valamelyik szülő felébredt és kijött akkor bármennyire is nehézkes volt előtte a járás egyből tudtam úgy menni mintha egy kortyot se ittam volna.

23 éves voltam amikor épp a wc-re rohantam és anyukám éppen ott volt,de csak úgy megjegyezte,hogy így jár aki iszik.

2010. szept. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Nekem csak három ilyen alkalom volt. Időrendi sorrendben:

1. Fősulis gólyatábor utáni másnaposság. Szörnyű, 40°C-ban rossz vonatra szálltam, mire hazaértem, viszonylag elmúlt minden rosszullétem


2. Egy szilveszter, de nem otthon voltam, és csak másnap délután mentem haza


3. Egy buli, ahol összemosódtak a falak az emberekkel. De akkor se haza mentem - hogy, azt nem tudom, -, hanem a koliba.


Ennyi. Amúgy korábban is mehettem volna bulizni, de nekem nem volt rá ingerenciám.

2010. szept. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
többször előfordult, de anyám igen megértő volt, hagyott alusni és másnap mindig főzött nekem másnaposságra jó finom zöldséglevest (:
2010. szept. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
aludtak. másnap röhögtek rajtam.
2010. szept. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

másnap tanácsot adott jóanyám, h mivel enyhítsem a másnapot.

de volt eset, mikor verset szavaltam neki. -> elküldött fürdeni.

mivel komolyabb bebaszcsizás évente kb 2x fordult elő, így nem képeztem komolyabb aggodalom, vagy poén tárgyát.

4 éve már, hogy nem anyummal élek, a barátom általában csak annyit mond: minek ittál annyit? :D

2010. szept. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Velem 16 éves koromban volt olyan hogy 2 okádás között vitt haza fater... másnap jól kiröhögött:D aztán 19 éves koromban tesóm meg a fater raktak be kocsiba egy jól sikerült lagzi után... akkor már nem volt olyan vidám a hangulat de, akkor se volt csúnyánnézés, csak megkérdezték utána nem vagyok e másnapos:)
2010. szept. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!