Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Előfordult már veled, hogy...

Előfordult már veled, hogy szemtanúja voltál tanárok részéről történő testi fegyelmezésnek az iskolában?

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 13:32
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Esetleg voltatok már ti magatok elszenvedői?
2010. nov. 20. 13:32
 2/26 anonim ***** válasza:
91%

Igen és igen. Így utólag visszanézve már értem, hogy jogos volt, és része volt abban, hogy jobb ember legyek.


Ezért is van, hogy rossz dolognak tartom, hogy manapság teljesen megkötik a tanárok kezét.

2010. nov. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
30%

na azért héé, ez nem kézmegkötés, azlrt álljunk meg, jó hogy nem a brutalitást legalizáljuk ...

nagyon helyesen a tanár semmilyen körülmények között nem érhet a diákhoz (se pozitív se negatívan .... akarom mondani, meg se símogathatja ...elvileg)


De hol élsz te, hogy olyan poroszos iskolát akarsz, ahol verik a diákokat?

2010. nov. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk ez mindennapos volt, egy vidéki iskolában.

Kilencvenes évek elején!

2010. nov. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
68%

13:43


Köszönöm, a véleményedet a dolgokról már ismerem más kérdésekből és nem vagyok rá kíváncsi.


A kérdésre válaszolj, és ne az én válaszom minősítsd.

2010. nov. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
62%
Nem voltam sohasem, és remélem nem is leszek. A normális tanár tud fegyelmet tartani testi fegyelmezés nélkül is, és a régi időkben is tudott! Amelyik meg nem tud, az sajnálom, de nem tanárnak való
2010. nov. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
43%

13:50 - ez nagy igazság!


na csak manapság őszintén mondj egy %--ot, a tanárok mekkora része mondható "jó tanárnak" ? talán 2-3-4-5 % ?

2010. nov. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
41%
5. válaszolóval tökéletesen egyetértek.
2010. nov. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
88%
még általánosban ,de akkor is csak annyi volt hogy a tanár kicsit erősebben megkopogtatta a rosszalkodó fejét krétával. és teljesen megérdemelte az illető. az az igazság, hogy akkor is voltak nagyon állat gyerekek és én tuti hogy jobban büntettem volna őket (ha nem is testi fenyítéssel) csodálkoztam is hogy a tanárok hogy bírják..
2010. nov. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
88%
Nekem egyszer a tanár a naplóval rácsapott a fejemre.
2010. nov. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!