Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Európai országok közül számoto...

Európai országok közül számotokra melyik a legszimpatikusabb, ahol szívesen élnétek, ha nem volna nyelvi vagy anyagi akadály, és hasonlók?

Figyelt kérdés

2022. jan. 16. 05:50
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

na és Albánia?

sok albán pékség üzemel hazánkban.

2022. jan. 18. 00:02
 12/14 anonim ***** válasza:
Portugália! Valahol hallottam, hogy a távmunkában dolgozók (akiknek mindegy hol a székhelyük) preferált országa. Meleg van, óceán van.
2022. jan. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Finnország.
2022. jan. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Oroszország. De Románia Erdély én kívül lévő részei is jók volnának nekem ha nem volna nyelvi akadály.

Romániában olyan helyen lenne jó élni ahol nagy hegyek is vannak meg magyar, székely és csángó emberek nincs csak Román Ortodox.

Oroszországban bárhol jó lenne mert ott csak ortodoxok vannak. De csak inkább blokkban lenne jó lakni nálunk a panelt hívjuk blokknak.

2022. jan. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!