Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az alábbi problémáimra mely...

Az alábbi problémáimra mely igéket ajánlanátok? (kizárólag Hit gyülekezeti tagok válaszát várom)

Figyelt kérdés

Sajnos sok akadály előfordul az életemben ,amik gátolják a hitemnek a megélését a Krisztusban.Ezért is szeretnék ezekre olyan igéket megvallani ,amik kifejezetten ezekre a problémákra vonatkoznak .Azonban sajnos én még nem annyira ismerem a Bibliát ezért is kérném a segítségeteket. Szóval ezek a problémák a következők:


-Az emberi kapcsolatoktól/gesztusoktól/közeledéstől való undor.


-A munkától és a nagyobb szociális köröktől való szorongás.


-Testkép zavar.


-Rendszeres önkielégítés.



2019. jan. 22. 00:40
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Pszichiátert ajánlanék. Nem vagyok gyülekezeti tag. Le lehet pontozni, de Jézus szeretete ehhez kevés lesz.
2019. jan. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Ezeket kizárólag orvosi segítséggel lehet megoldani.

De van még egy fontos dolog, amit előtte meg kell tenned: tudomásul kell venni, hogy beteg vagy.

Így kell elmenned az orvoshoz.

2019. jan. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezen csak azzal lehet segíteni, ha valóban megtérsz, mert a megtérés nem csak azt jelenti, hogy "elfogadom Jézus Uramnak és Megváltómnak". Hanem a megtérés elsősorban gondolkodás átalakítást jelent. Nos ezek, jól láthatóan nálad elmaradtak....



Márk1.15. és (ezt) mondta: betelt az idő és (már) közel van az Isten királyi uralma, változtassátok meg gondolkodásmódotokat és higgyetek az evangéliumban (örömhírnek)

2019. jan. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Csak egy tipp: olvasgatás helyett mondjuk megpróbálhatnál TENNI valamit a megoldásért... -_-
2019. jan. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az összeset átirtam egyes szám első személyben természetesen:


(Ézs 54:14) Igazság által leszek erős, nem gondolok a nyomorral, mert nincsen mit félnem, és a rettegéssel, mert nem közeleg hozzám.

Ézs 54:15 És ha összegyűlvén összegyűlnek, ez nem az Úrtól lesz! Aki ellenem összegyűl, elesik általam.


(Zsolt 23:4) Még ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól, mert te velem vagy; a te vessződ és botod, azok vigasztalnak engem.


(Gal 5:24) Krisztusé vagyok, a testet megfeszítetem indulataival és kívánságaival együtt.


(Jak 4:7) Engedelmeskedek azért az Istennek; ellene állok az ördögnek, és elfut tőlem.


(Ef 4:27) Az ördögnek nem adok helyet.


(1Pét 4:9) Vendégszerető leszek, zúgolódás nélkül.


(1Ján 2:10) Szeretem a testvéreim ezért a világosságban maradok, és nincs bennem botránkozásra való.


( 1Pét 5:14 Köszöntsétek egymást szeretet csókjával. Békesség mindnyájatoknak, akik Krisztusban vagytok. Róm 16:16 Köszöntsétek egymást szent csókolással. Köszöntenek titeket a Krisztus gyülekezetei. 2Kor 13:12 Köszöntsétek egymást szent csókkal. Köszöntenek titeket a szentek mindnyájan. 1Thess 5:26 Köszöntsétek az összes atyafiakat szent csókolással. 2Kor 13:12 Köszöntsétek egymást szent csókkal. Köszöntenek titeket a szentek mindnyájan.) 😎

2019. jan. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Nem vagyok hitgyülis, katolikus vagyok, ezért gondolom lenézel engem, de én is csak a szakember segítségét javasolnám, pár igevers ezen nem fog segíteni.
2019. jan. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti ,köszönöm a válaszodat :)
2019. jan. 23. 02:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!