Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen fórumon, keresővel...

Milyen fórumon, keresővel keresem azt a fodrászt, akivel elvesztettem a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés
Elment szülni, azóta nem sikerült megtalálnom.A volt munkahelyén nem tudtak/ akartak felvilágositást adni.A Google-ba beirtam a nevét, de nem találtam és az iwiw-en sem.
2010. szept. 9. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Facebook?
2010. szept. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Közös ismerősöknél kérdezősködj.
2010. szept. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Helyi újságok hirdetés rovatában "Keresés" címszó alatt, megadva a volt munkahelyét és megkérve, hogy hívjon vissza!

(természetesen ezért, meg kell adnod a hírdetés szövegében az elérhetőséged, telefonszámod)

2010. szept. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.A Facebookot sajnos nem ismerem. Megirnád, hogy kell ott keresni, ha nem akarok regisztrálni ?

A újsághirdetés jó ötlet, bár lehet, hogy elköltözött a kerületből, ahogy már én is.

Sajnos nem voltak közös ismerőseink vele, csak fodrász-vendég kapcsolatunk volt. Sajnos azóta sem találtam olyan jó fodrászt, mit ő.

2010. szept. 9. 12:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyan, mint az iwiw, regisztrálni kell, másképp nem tudsz keresni.
2010. szept. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Google kiadja a Facebook-os neveket.
2010. szept. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!