Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes ezt a...

Szerintetek érdemes ezt a barátságot húzni vagy végleg elvesztettem a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk legjobb barátnők,de tavaly félévkor átjött egy új lány a suliba,és már akkor is velünk volt néha év végén..mostmár folyton velünk van és úgyérzem a barátnőm sokkal jobban szereti már őt mint engem. Szünetekbe folyton egymáson lógnak meg ölelgetik egymást,énmeg felesleges harmadiknak érzem magam...énis azért próbálok bekapcsolódni a beszélgetésbe de nem mindig megy.Barátnőmet kérdeztem hogy van-e valami baja velem de monta hogy nincs meg hogy ha lenne mondaná.Ha ketten vagyunk akkor mostis nagyon jól megvagyunk meg röhögcsélünk,msnen is mindig rámír és órákat beszélünk.Ezért nem is értem hogy mibaja velem,és jólenne ha valaki tudna tanácsolni valamit. Egyébként nekem semmi bajom a másik csajjal sőt én szívesen szívesen lennék hármasban legjobb barátnők,ha nem érezném hogy felesleggé válltam.Hagyjam őket a francba és lépjek le sértődötten vagy próbáljak beszélni a barátnőmmel?

16/L


2010. okt. 14. 15:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Hááát ez igen nagy gond...
2010. okt. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!