Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elvesztettem a legjobb barátnőm?

Elvesztettem a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Hát az egész szitu úgy kezdődik, hogy a barátnőm, azzal a csajjal szinte "nyalják-falják" egymást akit eddig mindennek elhordott. Ma kezdődött ez a dolog, ezért még azt nem monhatom, hogy már hetek óta így megy.. Ha megkérdezem tőle hogy bírja-e azt a lányt akiről beszélek, akkor azt mondja nem..

Nagyon rosszul esik, hogy a barátnőm,engem nevet ki ezzel a csajjal.. Eddig meg a B.nőm utálta.. Mi változott meg? Most akkor csak akkor vagyok a B.nőmnek jó ha nincs ez a csaj?

A legrosszabb az az, hogyha ki mennek pl: WC-re az iskolába, engem mégcsak nem is hívnak.. Miért kapom ezt? És a barátnőm utánna miért mondja azt hogy mindig Ő a sz*r? Nem veszi észre hogy a Legjobb barátnőjébe beletipor?


2011. jún. 2. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló volt... Az ellenségem ellopta a legjobb bnőmet,de utána rájöttem hogy a barátnőm sem volt különb nála. Végül is nekem erre jó volt,és most már örülök neki,hogy rájöttem hogy mekkora kis liba.

Lehetséges,hogy igen elevesztetted,de te nem érdemled meg az ő barátságát,ha így viselkedik az LB-jével. Szerinted igaz barátnőre vall ez a viselkedés?! Szerintem nem! Keress új,igaz barátokat. :)

2011. jún. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Micsoda problémák...
2011. jún. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne légy társfüggő
2011. jún. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna :O de komolyan..

Velem is ugyanígy kezdődött tavalyi évben. Aztán nyáron jó voltam bnőmnek mert akkor a másik csaj nem volt ott. Majd év közbe megint elkezdődött. Nagyon sokáig ki voltam borulva, nekem nagyon fontos volt barátnőm. De ő csak sz*rt a fejem.. de én annál jobban összetörtem. Állandóan húzta közbe az agyam, amikor már el akartam felejteni, rám írt msn-en hogy béküljünk ki, vagy írt egy levelet. Aztán megint csak átb*szta a fejem.

Ha továbbra is ez megy, hagyd ott a p*csába. Tudom iszonyat nehéz, énis sokat szenvedtem, de így utólag jöttem rá h nem érdemelt meg engem. Keress más barátnőket! ;)

15/L

2011. jún. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát még nem vészes, mivel csak a mai napon volt ez.. De nem szeretném ha ez lenne akár 2 vagy 3 napig.. Mert akkor megmondom a B-.nőmnek
2011. jún. 2. 15:09
 6/6 anonim ***** válasza:

idén én is elvesztettem a legjobb barátnőmet. de egy dolgot megtanultam: nem kell sokat várni az emberektől. sose fogok tökéletes barátnőt találni, ahogy én sem vagyok az.

én mindenesetre azt javaslom, hogy ha korábban tényleg jól megvoltatok, ne hagyd kárba a barátságotokat! én most éltem át, velem is szemétkedett, az ellenségemmel kezdett jóban lenni, stb. és azt hittem jobb lesz ha otthagyom. de most már sokszor hiányzik, de sajnos nem tudom visszacsinálni.

2011. jún. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!