Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Én írtam. Mit gondoltok...

Én írtam. Mit gondoltok erről? Kíváncsi vagyok a véleményetekre!

Figyelt kérdés

szóval:

,,Két angyalom van. Az egyik ostobaságokra vesz rá, míg a másik megért, támogat, megnyugtat és felvidít. Ezt az angyalt másképp Erikának hívják, de én csak azt mondom; A barát."


Zsanett


2010. szept. 9. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
kozhely (bocsi)
2010. szept. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs ennek sok értelme szerintem így. Most akkor oké, azt megtudtuk, hogy az egyik angyal A barát, viszont mi az, hogy KÉT angyal? Érzed te is, hogy ez így felemás, értelmetlen, nem?
2010. szept. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az angyal nem szokott ostobaságokat súgni,a másik tehát ördög lehet.Vagy mondhatjuk úgy is,hogy rossz angyal.És jó angyal.Erikának nevezted a jó angyalt?Ez jó :)Szóval egy angyalra is ráillik a nevem :)

Nekem valaki azt mesélte,úgy képzeli el,hogy egyik vállán ül egy kisördög,másik vállán ül egy kis angyal.Az ördög rossz dolgokra próbálja rávenni,az angyal viszont jó tanácsokat ad.És ha megfogadja az angyal jó tanácsait,akkor az ördög egy re kisebb lesz.Egyszer talán el is tűnik :)

2010. szept. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, igazatok van. próbálom értelmesebbre írni. :)
2010. szept. 10. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!