Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hova lenne érdemes költözni?...

Hova lenne érdemes költözni? (külföldre)

Figyelt kérdés
Elkezdem felszámolni a magyarországi életem, csak még azt nem dönöttem el, hova menjek. Ebben kérek segítséget.
2022. ápr. 4. 08:22
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
79%

USA, zöldkártyával.

Anglia, munkavállalóival.

Új Zéland, Canada, Ausztrália.

Ausztria, Németország, Svédország, Norvégia.

....én kb ezeket nézném

2022. ápr. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Köszi. USA kilőve, az nagyon nem tetszett, amikor ott voltam, nem szeretnék ott élni. Ausztrália sem. Igazából leginkább Európán belül szeretnék maradni. Te hova mennél leginkább, és legfőképpen miért oda?
2022. ápr. 4. 08:59
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Valahová Mongóliai pusztaságba, a modernizációtól távol, ahol úgy élnek ma is mint 500 évvel ezelőtt. Én személy szerint ilyesmivel szemezek.
2022. ápr. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Milyen nyelvet beszélsz?

Mihez értesz? Dolgozol-e olyan hiányszakmában, amit tárt karokkal várnak kint?

Hol vannak ismerőseid, akik segítenek az elején (nehogy azt hidd, hogy olyan marha egyszerű. Pokoli nehéz)

Mennyi megtakarított pénzed van?

Mennyire vagy hajlandó legalulról kezdeni?

Ezeket a kérdéseket tedd fel magadnak, utána lehet nézelődni.

2022. ápr. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Angolul beszélek én is és a férjem is. De más nyelv megtanulása sem akadály. Nem dolgozunk hiányszakmában, saját vállalkozásban, befektetésben gondolkodunk kint is. Sehol nincs ismerősünk, aki tudna segíteni. Ha mindent eladunk itt, lesz kb. másfél millió euronk. Mindenképpen lejjebb fogjuk adni az itteni életünkhöz képest, de azért szeretnénk továbbra is normálisan élni.
2022. ápr. 4. 09:13
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Tehat lesz 570 millio forintotok, biztos jol szamoltatok?
2022. ápr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem hiányszakma, akkor Angliát is húzzátok le a listáról...


Nyelvtudás nélkül pedig ne menjetek sehová, mert egy szimpla ügyet se fogtok tudni elintézni. A vállalkozás indításhoz kelleni fog egy s más....

2022. ápr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Angolul beszélünk mindketten. Bármilyen ügyet el lehet intézni, erre vannak a tolmácsok. Több mint 570 milliónk lesz, 640 millióval kalkulálunk, ez 6 ingatlan eladását jelenti, plusz még az apróságok eladásából is jön be pénz, plusz még vannak megtakarításaink is. Angliában lehetne például étteremet, kávézót üzemeltetni. Azok mindig mennek.
2022. ápr. 4. 10:29
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi pénzem lenne, tuti nem a GYK-n keresgélnék ötletet.... :))
2022. ápr. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Nem ötletet keresgélek. Arra számítottam, hogy ír majd, aki már kiköltözött, és leírja a tapasztalait, jót is rosszat is, és az alapján el lehet dönteni, érdemes-e odamenni. Engem például az időjárás abszolút nem érdekel, tehát nem gond, ha sokat esik az eső, vagy hideg van.
2022. ápr. 4. 11:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!